Інтерфакс-Україна
08:19 15.04.2020

У Києві ліквідовано мережу збуту кокаїну

1 хв читати
У Києві ліквідовано мережу збуту кокаїну

Співробітники Головного управління з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України викрили та ліквідували мережу збуту кокаїну в Києві та Київській області, повідомляє прес-центр СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що організував наркобізнес житель Києва, який реалізовував кокаїн оптом і в роздріб перевіреним клієнтам.

"У середньому він збував 1 грам наркотику за $ 150", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті СБУ у вівторок.

Підозрюваний був затриманий співробітниками СБУ під під'їздом власного будинку з пакетом кокаїну для чергового клієнта.

"Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання зловмисника та зберігання наркотиків правоохоронці виявили та вилучили понад 700 грамів кокаїну, знаряддя для фасування наркотику, зокрема електронні ваги, зіп-пакети тощо", - розповіли в СБУ.

За цінами чорного ринку вартість вилученого наркотику становить понад $ 100 000.

"Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України", - підсумували в СБУ.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна закликає країни FATF включити РФ до переліку юрисдикцій високого ризику – Шмигаль

Україна готує відповідь на нарощування РФ дронових ударів – Зеленський

Апеляційний суд відмовив "Ковальській" у вимогах скасувати рішення АМКУ щодо купівлі цементних заводів Buzzi

ЗСУ знищують окупантів у сірій зоні на відходах до Дніпропетровської області і не дають їм закріпитися, повідомляє DeepState

Аномальна спека спостерігається в Європі

Клименко зустрівся з головою МЗС Німеччини, обговорили технічну допомогу

Внаслідок ДТП за участю пасажирського автобуса в Румунії постраждала громадянка України - МЗС

Апеляційна палата ВАКС частково змінила обов'язки, покладені на фігуранта справи щодо завдання збитків Національному інституту раку

Європейська Комісія та Україна узгодили умови торгівельних відносин щодо агропродукції - єврокомісар

Вітер лишив без енергопостачання майже 1 тис абонентів у Миргородському районі – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА