Інтерфакс-Україна
09:57 16.04.2020

На Донбасі розпочався черговий етап взаємного звільнення утримуваних осіб, у рамках якого додому повернуться 19 українців

1 хв читати
На Донбасі розпочався черговий етап взаємного звільнення утримуваних осіб, у рамках якого додому повернуться 19 українців

На Донбасі розпочався черговий етап взаємного звільнення утримуваних осіб, Україна повертає 19 своїх громадян, які перебували в неволі на тимчасово окупованих територіях.

"З огляду на карантинні обмеження, які наразі діють у державі, після повернення звільнені українці направляться на обов’язкову обсервацію", - повідомляється в четвер на сторінці ОП у Facebook.

В ОП зазначили, що взаємне звільнення утримуваних осіб відбувається в рамках формату "всіх на всіх".

"Для президента України Володимира Зеленського та для української влади загалом цінним є кожен, кого незаконно утримують на окупованих територіях чи в іншій країні. Україна має визволити всіх своїх громадян", - наголошується в повідомленні.

В Офісі президента нагадали, що це вже третій етап звільнення утримуваних осіб за каденції Володимира Зеленського. Перший відбувся у вересні 2019 року, коли додому повернулися 35 українців, під час другого в грудні 2019 року повернулися ще 76 громадян.

"Нинішнє звільнення демонструє дієвість стратегії президента та дотримання домовленостей, досягнутих під час саміту в "нормандському форматі" у грудні 2019 року", - зазначають в ОП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц заявив про посилення санкцій проти Росії, якщо Путін відкине пропозиції 30-денного припинення вогню

Росія закрила на 12 і 13 травня повітряний простір над Капустіним Яром, звідки била "орешником"

Іран готується поставити в Росію пускові установки для балістичних ракет малої дальності - Reuters

Естонія передала техніку та обладнання для психологічних підрозділів ДСНС України

ЄС підтримує заклик до 30-денного припинення вогню в Україні - Каллас

Станція метро "Майдан незалежності" відновила роботу у звичайному режимі – КМДА

Росіяни вбили двох жителів Донеччини 9 травня - обладміністрація

Рубіо і Вадефуль обговорили припинення війни в Україні - Держдеп

В ЦПД прокоментували умови Кремля щодо перемир’я: Росія продовжує показувати, що миру не хоче

Для встановлення режиму припинення вогню з Україною необхідно зупинити постачання Києву західних озброєнь - Пєсков

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА