Інтерфакс-Україна
18:02 16.04.2020

Міносвіти рекомендує школам не проводити "останні дзвінки" і випускні вечори, а деталі завершення навчального року визначати самостійно

2 хв читати
Міносвіти рекомендує школам не проводити "останні дзвінки" і випускні вечори, а деталі завершення навчального року визначати самостійно

У Міністерстві освіти і науки України (МОН) заявляють, що в умовах дистанційного навчання педагогічні ради шкіл зможуть самостійно визначати деталі освітнього процесу й завершення навчального року, а підсумкове оцінювання може здійснюватися віддалено.

"Незалежно від термінів карантину школам вже сьогодні варто готуватись до завершення навчального року. Тому ми надали розширені роз’яснення і рекомендації щодо завершення навчального року та оцінювання в умовах карантину і дистанційного навчання. Рішення уряду щодо продовження карантину станом на 16 квітня немає, однак МОН готує школи до різних варіантів розвитку подій, щоб завершити навчальний рік максимально ефективно", - йдеться в повідомленні прес-служби Міносвіти.

Зокрема, зазначається, що оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів знань учнів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року.

Крім того, керівникам шкіл рекомендовано затвердити графіки видачі свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів, з огляду на протиепідемічні вимоги.

Учням 1-8 і 10 класів, які не планують навчатися в іншому навчальному закладі, рекомендується надіслати копії відповідних документів електронною поштою або іншим способом, а оригінал документа вручити у вересні 2020-2021 навчального року.

Серед іншого, під час календарно-тематичного планування на 2020-2021 навчальний рік міністерство рекомендує збільшити час на узагальнення і закріплення матеріалу за попередній рік, а в 2-11 класах провести вхідне оцінювання рівня навчальних досягнень учнів із 2019-2020 навчального року.

"З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, у 2019/2020 навчальному році рекомендовано не проводити масові заходи, зокрема – останні дзвоники та випускні вечори", - наголошують у Міносвіти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА