Інтерфакс-Україна
07:28 20.04.2020

В Одеській області від коронавірусу помер 60-річний медик

1 хв читати
В Одеській області від коронавірусу помер 60-річний медик

У Подільську (Одеська обл.) від наслідків коронавірусної інфекції Covid-19 у неділю помер 60-річний медик, повідомив глава Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций.

"Чоловік був госпіталізований 17 квітня в стані середньої тяжкості і з наявними хронічними захворюваннями. Але сьогодні вранці, в зв'язку з прогресивним погіршенням стану і наростанням дихальної недостатності, пацієнта перевели на ШВЛ. На жаль, кілька годин тому він пішов з життя", - написав Куций на своїй сторінці в Фейсбуці.

Він закликав одеситів до дотримання правил карантину та у разі найменшої зміни самопочуття звертатися до лікаря.

"Вірус настає. Станом на 19:30 19-го квітня підтверджено 137 випадків захворювання коронавірусу в Одеській області", - додав глава ОДА.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація США має намір припинити фінансування розслідувань воєнних злочинів – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 139 ворожих атак - Генштаб

Нідерланди та Бельгія передали Україні 2 мисливці за мінами

Україна розраховує на підтримку Європи для покриття потреб у бюджеті на 2026 рік – Зеленський

Україна повинна бути повноправним учасником програми SAFE – Зеленський

Ключовими цілями 18-го пакета санкцій ЄС повинні бути тіньовий танкерний флот РФ, російські банки – Зеленський

Єрмак: активність танкерів з російською нафтою через санкції впала майже вдвічі

Дрони ГУР завдали удару по складу ракетного палива у Брянську – джерело

Філатов повідомив про підготовку кримінальних справ проти його родини і що його не попередили про підготовку замаху

ЄС буде продовжувати робити свій внесок у мирні зусилля, спрямовані на встановлення миру для України - висновки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА