Інтерфакс-Україна
16:52 20.04.2020

Мін’юст України пропонує об'єднати в'язниці з різними рівнями безпеки в універсальні установи виконання покарань

1 хв читати
Мін’юст України пропонує об'єднати в'язниці з різними рівнями безпеки в універсальні установи виконання покарань

Законопроект, розроблений Міністерством юстиції України у рамках другого етапу в’язничної реформи, передбачає об'єднання в'язниць в універсальні установи виконання покарань із кількома рівнями безпеки, поєднані з СІЗО, повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

"Ми хочемо, щоб зараз почали працювати універсальні установи виконання покарань із кількома рівнями безпеки, щоб різного рівня небезпеки злочинці могли утримуватися в межах однієї установи, а також щоб такі установи містили окремі ізольовані дільниці слідчих ізоляторів", - заявив він у відеозверненні, оприлюдненому у Facebook.

"Це надасть нам, з одного боку, значну економію бюджетних коштів і дозволить закрити велику кількість напівпорожніх тюрем. З іншого боку, ув'язнені зможуть перебувати ближче до своїх сімей, отримувати передачі та частіше спілкуватися з рідними. Для ресоціалізації засуджених це вкрай важливо", - пояснив міністр.

Законопроект також передбачає запуск рейтингу в'язниць за низкою параметрів, як-от: рівень дотримання прав людини, забезпеченість ув'язнених, рівень якості оцінки ризиків і потреб тощо.

"Усе це дозволить нам зробити систему, з одного боку, дешевшою, з іншого боку - ефективнішою", - упевнений Малюська.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Польща домовилися створити спільну оперативну групу з безпілотних авіаційних систем – Шмигаль

Українська громадськість обурена ситуацією довкола книжки "Голоси BLM"

Мінекономіки ініціює гранти на будівництво овочесховищ

Підпал трави знищив одразу 18 російських офіцерів під окупованими Пологами

Повну енергоавтономність мають 53% медзакладів спроможної мережі, прифронтових територій та Києва

Виїзним консульським обслуговуванням скористались понад 1 тис українців за кордоном з початку місяця – Сибіга

ЦПД спростував нібито примус українців з боку канадської влади доводити, що ті не є "ухилянтами"

Уряд Австралії знизив стелю цін на російську нафту, запровадив санкції проти 95 суден "тіньового флоту" – Єрмак

Субота буде трохи теплішою за п'ятницю, дощі будуть невеликими та пройдуть лише на сході та заході України

Росіяни повідомляють про атаку безпілотниками на комплекс "Газпрому" у місті Салават, завод горить

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА