Інтерфакс-Україна
12:48 22.04.2020

У Києві за минулу добу підтвердили ще 97 випадків захворювання на коронавірус, із них – десять медиків

1 хв читати
У Києві за минулу добу підтвердили ще 97 випадків захворювання на коронавірус, із них – десять медиків

За минулу добу коронавірус у Києві підтвердили ще в 97 осіб, зокрема у десятьох медиків, загалом у місті вже 989 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, заявив мер столиці Віталій Кличко.

"Новини у мене сьогодні неоптимістичні. Кількість киян, у яких лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус, за минулу добу збільшилася ще на 97 осіб. Із них – десять медиків. Загалом у Києві вже 989 підтверджених випадків захворювання на COVID-19", - сказав Кличко на онлайн-брифінгу в середу.

Серед захворілих, за словами мера, 34 жінки віком від 22 до 83 років і семеро дівчат до 17 років. 52 чоловіки від 18 до 85 років і четверо хлопців до 17 років.

"Серед тих, у кого за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус - один монах Києво-Печерської лаври і 12 ченців Покровського Голосіївського чоловічого монастиря", - додав мер Києва.

До лікарень столиці госпіталізували 21 пацієнта. Інші лікуються на самоізоляції, під контролем медиків.

За минулу добу в Києві одужали шестеро осіб. Загалом у столиці виписано 39 киян, які лікувалися від коронавірусу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Офіс генпрокурора відкрив провадження щодо очільника Енергетичної митниці Комара - ЗМІ

Дія тимчасово призупинила дві послуги для водіїв – тривають технічні роботи

Троє загиблих через ворожі удари в Чугуївському районі — прокуратура розслідує

МЗС Індії: Захід критикує Індію за імпорт нафти, хоча сам потурає торгівлі з Росією

ГУР отримало докази масового викрадення українських дітей з окупованих територій — Зарівна

Кількість загиблих в Краматорську зросла до семи людей

Україна розгляне можливість збільшення відсотку заброньованих працівників на підприємствах, які працюють на прифронтових і прикордонних територіях

Шмигаль: США та НАТО запускають новий механізм підтримки України – Prioritized Ukraine Requirements List (PURL)

Зеленський: Уже відчувається зміна настроїв у Росії, нові санкції будуть підштовхувати росіян до миру

У ЦПД спростували інформацію про нібито скасування Польщею безвізу з Україною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА