Інтерфакс-Україна
10:47 24.04.2020

В Україні впровадять масове тестування на коронавірус

1 хв читати
В Україні впровадять масове тестування на коронавірус

В Україні планують запровадити масове тестування на COVID-19, повідомив заступник міністра охорони здоров'я - головний санлікар Віктор Ляшко в ефірі програми "Право на владу" в четвер.

За його словами, буде впроваджено ІФА-тестування, яке показує наявність імунітету до хвороби.

"Я думаю, найближчим часом буде масове тестування населення на наявність антитіл", - сказав він.

Ляшко зазначив, що Україна буде "п'ятою країною у світі", де використовуватимуть такий метод. Однак наразі такі тести тільки проходять випробування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА