Інтерфакс-Україна
13:42 24.04.2020

Бойовики обстріляли позиції ЗСУ біля Павлополя, Оріхового та Лебединського

1 хв читати
Бойовики обстріляли позиції ЗСУ біля Павлополя, Оріхового та Лебединського

Незаконні збройні формування тричі порушили режим тиші в зоні Операції об'єднаних сил на Донбасі від початку п'ятниці, поранений один український військовослужбовець, повідомляє Міністерство оборони України.

"Сьогодні, 24 квітня, за наявною станом на 12:00 інформацією, від початку поточної доби російсько-окупаційні війська тричі порушували режим тиші на лінії бойового зіткнення", - повідомив спікер Міноборони Дмитро Гуцуляк у щоденному зведенні про ситуацію в районі проведення ООС.

Зокрема, бойовики, вкотре навмисне порушуючи Мінські угоди про заборону застосування важкого озброєння, двічі вели вогонь по позиціях об'єднаних сил із мінометів.

Так, о 5:45 ранку протягом години з мінометів 120-го калібру противник випустив 20 мін по українських захисниках н.п. Оріхове. Також ворог випустив 23 міни 82-го калібру по захисниках н. п. Павлопіль.

Після 7:40 бойовики порушили режим тиші з гранатометів різних систем і стрілецького озброєння поблизу н.п. Лебединське.

"За наявною інформацією, від початку доби один наш герой отримав осколкове поранення. Захисника евакуювали до медичного закладу. Стан його здоров'я задовільний", - додали у відомстві.

Раніше вранці прес-центр штабу ООС повідомив, що біля населеного пункту Лебединське противник вів вогонь із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї, внаслідок обстрілу один український захисник дістав вогнепальне осколкове поранення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА