16:32 27.04.2020

Кількість українців, які підтримують необхідність карантину, знизилася до 54% - опитування

2 хв читати
Кількість українців, які підтримують необхідність карантину, знизилася до 54% - опитування

Кількість українців, які вважають карантин необхідним заходом у період пандемії коронавірусу, знизилася з 72% до 54%, свідчать результати ролінгового опитування, проведеного компанією Research & Branding Group у рамках проекту "Рубікон".

В оприлюдненому в понеділок звіті за підсумками четвертої хвилі опитування (у період з 18 до 24 квітня 2020 року) також повідомляється, що 76% опитаних загалом підтримують рішення про продовження карантину до 12 травня, однак 42% наголошують, що не готові до більш тривалих обмежень.

Частка тих, хто боїться захворіти сам або непокоїться за близьких, також впала - з 40% до 29%.

Порівняно з попередньою хвилею (11-17 квітня 2020 року) було зафіксовано значне зниження частоти згадувань респондентами використання таких заходів безпеки, як перехід на віддалений режим роботи (з 21% до 16%), відмова від використання громадського транспорту (з 56% до 49%), відмова залишати дім без потреби (з 76% до 71%), дезінфекція поверхонь (з 66% до 59%), часте провітрювання приміщень (з 65% до 56%) і зниження частоти відвідування магазинів (з 64% до 56%).

Кількість українців, які не мають заощаджень, за період карантину зросла з 39% до 47%; при цьому 51% опитаних відзначили зниження рівня доходів сім'ї, а 13% заявили, що зазнають труднощів зі своєчасною сплатою рахунків за житлово-комунальні послуги, мобільний зв'язок тощо.

Кількість громадян, які відчувають тривогу, знизилася з 38% до 31%, тоді як кількість тих, хто відчуває сподівання в поточній ситуації, зросла з 33% до 38%.

Оцінюючи найближче майбутнє, 59% заявили, що пік погіршення ситуації з епідемією коронавірусу в Україні ще попереду. Оцінюють поточний період як гіршу частину кризи 11% опитаних.

"Рубікон" - CATI-опитування ролінгового формату. Обсяг вибіркової сукупності становив 1400 респондентів. Очікувана середня помилка вибірки за довірчої ймовірності 0,95 становить 3,5%. Першу хвилю опитування було проведено в період з 28 березня до 3 квітня 2020 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Домашній арешт екс-нардепа Микитася замінений на арешт із правом застави в 100 млн грн

Домашній арешт екс-нардепа Микитася замінений на арешт із правом застави в 100 млн грн

Апеляційна палата ВАКС обрала екс-власнику VAB Банку Бахматюку запобіжний захід у вигляді утримання під вартою

Зеленський 27 травня уповноважив міністра фінансів на підписання угоди про позику в $ 350 млн з МБРР

ДБР провело понад 20 обшуків у Державній податковій службі

Зеленський нагородив орденом Богдана Хмельницького померлого в зоні ООС полковника-танкіста Межакова

Кабмін затвердив програму подолання наслідків пандемії коронавірусу з умовою подальшого доопрацювання

Допиту Порошенка 29 травня не буде, оскільки виклики через "відосики" на сайті ДБР не передбачені законом

Саакашвілі закликав українських підприємців записувати відеозвернення з викладенням проблем і обіцяє їх всі проаналізувати

Уряд України повернув у своє управління Нацбюро з розслідуваня авіаінцидентів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА