08:44 28.04.2020

Світовий банк схвалив надання Україні $135 млн для підтримки медицини в боротьбі з COVID-19

2 хв читати
Світовий банк схвалив надання Україні $135 млн для підтримки медицини в боротьбі з COVID-19

Рада директорів Світового банку (СБ) затвердила в ніч на вівторок додаткове фінансування Україні розміром $135 млн для проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей", з яких $35 млн спрямовуються на діяльність із протидії поширенню епідемії COVID-19, ідеться в повідомленні банку.

"Це додаткове фінансування допоможе Україні в оновленні близько 40 відділень екстреної медичної допомоги та інсультних відділень, забезпечуючи можливість лікарням виконувати складні медичні процедури з використанням високотехнологічного обладнання і відповідних протоколів лікування", - наводиться в релізі коментар в.о. директора Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Алекса Кремера.

За його словами, пацієнти зможуть обирати будь-яку лікарню в Україні, і їхні витрати на хірургічне втручання покриватимуться з державного бюджету.

СБ нагадав, що в рамках чинного проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" з початковою сумою інвестицій $215 млн надається допомога у відновленні міських лікарень і фельдшерсько-акушерських пунктів у сільській місцевості, закупівлі сучасного обладнання і покращення якості медичних послуг. Кошти було спрямовано на підтримку реформ у секторі охорони здоров'я, поліпшення надання послуг (зокрема, на реформу первинної та вторинної ланок, ранню діагностику та лікування серцево-судинних і онкологічних захворювань), а також підвищення ефективності системи охорони здоров'я загалом.

Додаткові кошти розміром $135 млн, зазначає банк, допоможуть Україні здійснити необхідну модернізацію лікарень і впровадити важливі реформи, а також провести навчання тисяч українських лікарів надання сучасних медичних послуг. У рамках проекту також надаватиметься підтримка для загального фонду держбюджету з метою забезпечення потреб населення в медичних послугах.

Частину коштів нового кредиту розміром $35 млн буде використано на закупівлю необхідних матеріалів і устаткування для боротьби з COVID-19, проведення необхідного навчання для медичного персоналу, підтримку комунікації в наданні громадянам важливої публічної інформації. Нові виділені кошти також використовуватимуться на відшкодування фінансування українським закладам охорони здоров'я, які надають послуги пацієнтам із COVID-19.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Монастирський узяв справу про вбивство в Черкасах під контроль

Командиру ракетних кораблів ЧФ РФ повідомлено про підозру - Офіс генпрокурора

Зеленський вважає ймовірною версією замаху на Шефіра реакцію різних політико-фінансових груп на обмеження їх впливу в Україні

Загрози життю водія Шефіра немає, його стан стабільний - головний лікар "Феофанії"

Турецькі прикордонники повернули в Україну важливого свідка з низки справ

Суд Лондона відмовив у позові сім'ї Суркісів проти Порошенка та Гонтаревої у пов'язаній з націоналізацією ПриватБанку справі

Німеччина висунула кандидатуру Гебреєсуса на новий термін на посаді директора ВООЗ

Берлін не визнав виборів у Криму

Причетні до замаху на Шефіра відповідатимуть за скоєне згідно з законом - Єрмак

У Київській області стане більше заповідних зон - Наталія Гунько

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА