Інтерфакс-Україна
10:53 28.04.2020

Українські дипломати зібрали 1,7 млн грн для допомоги військовим медикам - Кулеба

1 хв читати
Українські дипломати зібрали 1,7 млн грн для допомоги військовим медикам - Кулеба

Українські дипломати зібрали для допомоги військовим лікарям Збройних сил України понад 1 млн 750 тис. грн, які було переказано на рахунок міжнародного благодійного фонду "Повернись живим", повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"У рамках цієї акції українські дипломати, співробітники Міністерства закордонних справ зібрали понад 1 млн 750 тис. грн і переказали їх на рахунок благодійного фонду "Повернись живим". Ці гроші українські дипломати відрахували зі своїх зарплат, тобто це безпосередньо їхній дохід, яким вони поділилися з фондом "Повернись живим" для того, щоб фонд закупив необхідне обладнання для медиків Збройних сил України", - сказав він на онлайн-брифінгу у вівторок.

Кулеба наголосив, що дипломати та військові тримають дві частини одного фронту - захисту територіальної цілісності та незалежності України.

"Саме тому українські дипломати вирішили допомогти в цей важкий час саме військовим медикам для того, щоб армія зберегла свою спроможність захищати країну, здоров'я бійців, офіцерів і нашу обороноздатність загалом", - додав глава МЗС.

Керівник благодійного фонду "Повернись живим" Віталій Дейнега додав, що ці гроші буде спрямовано на закупівлю засобів індивідуального захисту для військових, і подякував українським дипломатам за підтримку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Сан-Франциско через масштабне відключення електроенергії залишилися без світла близько 130 тисяч споживачів

ОВА: Четверо людей поранені внаслідок обстрілів 24 населених пунктів Запорізької області

Семеро людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини за добу — ОВА

Британія скоротила фінансування програм протидії РФ на Західних Балканах на 40% — ЗМІ

Окупанти за добу втратили 1 130 осіб та 69 од. спецтехніки - Генштаб

21 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Різниківки, Новоекономічного і Гуляйполя

Двоє індійських студентів загинули на фронті в Україні після примусової мобілізації з боку РФ - ЗМІ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА