Інтерфакс-Україна
11:42 28.04.2020

В'ятрович перед допитом у ДБР: Я відповім на запитання, щоб показати, що відстоював право українців говорити про голодомор

1 хв читати

Народний депутат України Володимир В'ятрович у вівторок прийшов на допит до Державного бюро розслідувань (ДБР), куди його викликали як свідка у справі про перевищення влади у зв'язку з організацією міжнародного форуму з нагоди 85-х роковин голодомору в 2018 році.

"Я йду на цей допит, щоб зрозуміти, як використовуються ці кошти (фінансування ДБР - ІФ), щоб побачити, що наші з вами 1,5 млрд грн також використовуються для того, щоб з'ясовувати, чи має право Україна як держава пам'ятати мільйони вбитих під час голодомору українців. Хочу зрозуміти, що така абсурдна справа, ініційована наклепом депутата Бужанського, має взагалі право на життя й увагу такої серйозної структури як ДБР", - сказав В'ятрович журналістам перед допитом.

Уточнюючи, чи має намір він відповідати на запитання слідчих у справі, депутат сказав: "Я відповідатиму на запитання, надаватиму ту інформацію, якою володію, щоб показати, що я діяв, щоб відстоювати право українців розповідати собі й світові про голодомор".

Він уточнив, що викликаний на допит як свідок у справі про зловживання владою.

"Очевидно, йдеться про неправомірне використання коштів під час організації міжнародного форуму пам'яті голодомору", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвегія, Швеція та Данія профінансують військовий пакет для України на 430 млн євро

Міжнародна коаліція закликала РФ без зволікань та жодних умов повернути викрадених українських дітей

Зеленський доручив збільшити пряме фінансування бригадам на закупівлю дронів

Данія виділить 580 млн данських крон на підтримку ініціативи НАТО щодо забезпечення України американською зброєю

Частка тривалості повітряних тривог під час роботи ТЦ зросла вперше за 5 місяців - УРТЦ

Україна зацікавлена в кооперації з оборонною промисловістю Словенії

Понад 3 млн дітей розпочнуть навчальний рік у вересні у класах або онлайн - Свириденко

У Черкасах затримали чоловіка, який через перевірку документів представниками ТЦК погрожував підірвати гранати

Втрати окупантів в Україні падають з березня, але вже сягнули 1,05 млн загиблих і поранених – британська розвідка

Україна розраховує на лідерську роль Японії у повоєнній відбудові - Сибіга на ЕКСПО2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА