Інтерфакс-Україна
19:19 29.04.2020

"Укроборонпром" знизив плани нарощування експорту зброї в 2020 році

1 хв читати
"Укроборонпром" знизив плани нарощування експорту зброї в 2020 році

Державний концерн "Укроборонпром" за результатами 2020 року має намір отримати від збройового експорту близько $1 млрд порівняно з $908 млн за 2019 рік, повідомила компанія в релізі в середу з посиланням на заступника генерального директора держконцерну з маркетингу та збуту Михайла Морозова.

Згідно з повідомленням, Морозов не виключив, що на фінансові плани концерну з експорту може негативно вплинути коронавірус і пов'язаний із ним карантин – і в самій Україні, і в усьому світі.

Він також зазначив, що в "Укроборонпромі" очікують позитивного ефекту від реформи спецекспортерів, розпочатої наприкінці 2019 року та розрахованої на три роки, за результатами якої кількість державних компаній-спецекспортерів буде зменшено й вони працюватимуть за принципом "одна країна - один експортер".

На початку березня, до початку коронакризи, глава "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус, коментуючи зростання експортних постачань у 2019 році на 19%, заявляв про заплановане на 2020 рік зростання експорту на 30%.

"Укроборонпром" також повідомив про виконання днями компанією "Укрспецекспорт", що входить до концерну спільно з ТОВ "Аеротехніка-МЛТ", зовнішньоекономічного контракту на постачання радіолокаційної техніки іноземному замовнику.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жінка постраждала внаслідок атаки російського fpv-дрону автівки в Запорізькій області

Єрмак: у Конгресі США зареєстровано законопроєкт про посилення тиску на РФ для повернення українських дітей

Зеленський провів зустріч із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

FTC перевіряє Amazon і Google на предмет порушень прав рекламодавців

У рамках програми "18-24" вперше військові контракти підписали жінки

Зеленський: Російська наступальна операція на Суми повністю зірвана

Шмигаль і Келлог обговорили можливість передачі Україні нових систем Patriot

GORO Mountain Resort після відкриття планує приймати до 500 тис. туристів на рік – CEO GORO Development

Клименко обговорив з головою The Romulus T. Weatherman Foundation Моббс ідентифікацію тіл загиблих захисників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА