20:33 30.04.2020

"Епіцентр К" оплатив авіарейс "Мрії" з Китаю, частина вантажа буде передана до лікарень як гуманітарна допомога - заява

3 хв читати
"Епіцентр К" оплатив авіарейс "Мрії" з Китаю, частина вантажа буде передана до лікарень як гуманітарна допомога - заява

Компанія "Епіцентр К" (Київ), що розвиває в Україні мережу однойменних торговельних центрів, підтвердила факт оплати авіарейсу літака Ан-225 "Мрія" авіакомпанії "Антонов", який 23 квітня доставив із Китаю засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) для лікарів, і заявила про передачу частини їх до лікарень України.

"З початку поширення коронавірусної інфекції компанія "Епіцентр" відгукнулася на ініціативу президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення закладів охорони здоров'я необхідними ЗІЗ та обладнанням для боротьби з СОVID-19. У межах цієї співпраці національна мережа ТЦ "Епіцентр" оплатила авіарейс із Китаю, який здійснював літак Ан-225 "Мрія" авіакомпанії "Антонов", - йдеться в заяві компанії в четвер.

У межах загального вантажу "Епіцентр" з гуманітарною метою закупив для передачі в лікарні України 2 млн медичних масок, 75 тис. захисних костюмів, 30 тис. спеціальних окулярів. Усі ці ЗІЗ буде передано в обласні та міські департаменти охорони здоров'я для подальшого постачання в лікарні.

З моменту прильоту "Мрії" всім обласним державним адміністраціям і регіональним благодійним фондам були розіслані листи з проханням повідомити про потреби в засобах захисту. Частину вантажу вже передано до Хмельницької області, усі інші запити акумульовані й опрацьовані, і з 1 травня розпочинається доставка медичних масок, костюмів і окулярів до областей України, йдеться в заяві.

"Усі знають, що зараз у всьому світі неймовірна конкуренція за медичні товари. Ціною великих зусиль, використавши багаторічні контакти з виробниками та постачальниками в Китаї, компанії вдалося закупити цей вантаж для України. Після складних переговорів досягнуто домовленостей з ДП "Антонов" на доставку вантажу попри величезний список очікування на літак "Мрія", - наведено в повідомленні слова генерального директора ТОВ "Епіцентр К" Петра Михайлишина.

При цьому він зазначив, що частина вантажу дійсно призначалася для продажу в мережі "Епіцентр". "Ми - комерційна структура, яка заснована на принципах великих світових компаній, і працюємо, щоб забезпечити українців товарами першої необхідності", - наголосив він.

При цьому в заяві наголошується, що "Епіцентр" ухвалив рішення не озвучувати участь у фінансуванні рейсу. "Прибуття такого рейсу - це подія національного масштабу, яку має коментувати президент, як це було, наприклад, у сусідній Польщі, де подібний вантаж разом із главою держави зустрічала вся країна. Медичні товари, привезені з Китаю, потрібні для українців. Наше завдання – врятувати людей і захистити медиків, немає різниці, яка форма власності вантажу, призначеного для здійснення цієї місії", - сказав гендиректор компанії.

У компанії зазначили, що вантаж оформлений зі звільненням від сплати ввізного мита і ПДВ згідно з новими змінами до законодавства.

У листі також наголошується, що "Епіцентр" готовий надати фінансовий звіт про оплату рейсу авіакомпанії "Антонов".

У компанії також нагадали, що з початку поширення коронавірусної інфекції в Україні "Епіцентр" узяв на себе соціальну місію - забезпечити населення України засобами захисту і дезінфекції. У компанії було сформовано оперативний штаб, який виділив 150 млн грн на боротьбу з епідемією. Штаб також провів переговори з усіма виробниками і постачальниками товарів для захисту та дезінфекції і в Україні, і за кордоном, уклавши довгострокові договори на постачання цієї продукції. "З початку пандемії було організовано вже 15 постачань засобів захисту і дезінфекції літаками з Китаю. Ці постачання систематичні, відповідно, такі товари, як маски, респіратори, захисні костюми, постійно в наявності в мережі "Епіцентр". Крім того, з березня компанія має значні обсяги згаданих товарів на логістичних складах", - наголошується в заяві.

До кінця травня у разі потреби "Епіцентр", згідно з укладеними договорами, готовий забезпечити понад 50 млн масок, 200 тис. комбінезонів, більше ніж 300 тис. окулярів, 3 млн респіраторів, 200 тонн антисептиків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Броню від мобілізації для аграріїв пролонгують до 12 місяців - в. о. міністра агрополітики

У закладах профосвіти Київської області створюються освітні хаби для дорослих - обладміністрація

ЄС продовжив на рік санкції проти РФ за незаконну анексію Криму

На фронті з опівночі відбулося вже 42 бойові зіткнення, кожне третє на покровському напрямку - Генштаб ЗСУ

Український Червоний Хрест організував для держслужбовців 2-гу літню школу з міжнародного гуманітарного права

Асоціація правоохоронних органів держав-членів ЄС виправила некоректну карту України - МЗС

Єрмак шкодує про неможливість обговорити минулий Саміт миру з Олександром Мартиненком

Україна проведе консультації щодо реструктуризації євробондів з їхніми власниками за межами спецкомітету - Мінфін

Окупанти втратили в неділю на покровському напрямку 321 особу вбитими і пораненими, 175 на харківському - Генштаб ЗСУ

УКРАЇНА ПРОВЕДЕ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПРО РЕСТРУКТУРИЗАЦІЮ ЄВРОБОНДІВ З ЇХ УТРИМУВАЧАМИ ЗА МЕЖАМИ СПЕЦКОМІТЕТУ - МІНФІН

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА