07:21 01.05.2020

Заступник глави ОП: Деякі журналісти і люди, що стоять за ними, перекручують інформацію про організовані Офісом президента поставки медикаментів в Україну

1 хв читати
Заступник глави ОП: Деякі журналісти і люди, що стоять за ними, перекручують інформацію про організовані Офісом президента поставки медикаментів в Україну

Заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко зазначає, що певні особи намагаються дискредитувати організовану ОП систему поставок в Україну медичних засобів для боротьби з коронавірусом, перекручуючи інформацію.

"Є журналісти, ми розуміємо, хто за ними стоїть, які намагаються перекрутити те, що ми зробили для держави. Так, фактично ми зробили свою роботу (як влада - ІФ), але це дійсно велика справа - те, що ми побудували за місяць. Дійсно, ми налагодили поставки, почали виробляти ПЛР-тести в Україні, також деякі засоби захисту. Ми привезли все це, ми побудували цей повітряний міст, ми дали бізнесу можливість привезти свої продукти", - сказав він в ефірі телеканалу "Україна 24" у четвер.

Тимошенко вважає не дуже красивим, коли деякі люди, які навіть маску не купили як гуманітарну допомогу, намагаються щось там говорити і перекручувати фактично інформацію, тому що вона дійсно перекручена ".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Умєров взяв участь у засіданні з представниками країн групи Е5, Нордично-Балтійської вісімки, Нідерландів, ЄС та НАТО

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА