Інтерфакс-Україна
08:29 01.05.2020

У Київському СІЗО скоро з'явиться 6 місць у платних камерах

1 хв читати
У Київському СІЗО скоро з'явиться 6 місць у платних камерах

У Київському СІЗО з'являться платні камери, розраховані на шість місць, обладнані відеоспостереженням для виключення корупційної складової, повідомила заступник Міністра юстиції Олена Висоцька.

"Ми зараз облаштовуємо ці камери в ручному режимі і знаємо, скільки їх буде в кожній установі. Починаємо з Київського СІЗО. У ньому шість місць", - заявила вона в інтерв'ю "Слідство.Інфо".

За словами Висоцької, договір щодо поселення в поліпшену камеру буде укладатися між ув’язненими і адміністрацією в письмовому вигляді. Також Мін'юст забезпечує функціонування системи відеоспостереження для моніторингу заповнення таких камер.

"Також у нас є інформація з наповнення спецрахунків. І таким чином ми можемо раз на тиждень або на місяць зіставляти інформацію, яка подається адміністрацією, з фактичним перебуванням когось у камерах. Нас не цікавить, хто саме перебуває. Перебуває - означає, що в цей день має бути оплата", - зазначила заступник міністра.

Вона підкреслила, що такі нововведення повинні виключити корупційну складову в установах.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

Зеленський анонсував зустріч з представниками Трампа у Берліні щодо політичної домовленості про закінчення війни

Україна посіла 2 місце на "Дитячому Євробаченні-2025"

Гетманцев про зміну складу НКЦПФР: Думаю, що це питання найближчих тижнів

"Укренерго" анонсувала відключення у неділю за погодинними графіками та обмеження для промисловості

Частина енергообладання вже прямує на об’єкти для відновлення енергопостачання в Одеській та Миколаївській областях після атак РФ – заступник глави Міненерго

Україна оголосила конкурс на 4 незалежних членів наглядової ради "Нафтогаз України"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА