08:36 01.05.2020

"Епіцентр" оплатив переліт "Мрії" з Китаю, "Антонов" і держбюджет заробили гроші, а Україна отримала від компанії гуманітарну допомогу

2 хв читати
"Епіцентр" оплатив переліт "Мрії" з Китаю, "Антонов" і держбюджет заробили гроші, а Україна отримала від компанії гуманітарну допомогу

Заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко ще раз підкреслив, що рейс літака Ан-225 "Мрія" авіакомпанії "Антонов", який 23 квітня доставив з Китаю засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) для лікарів, був оплачений компанією "Епіцентр К", яка замовила для себе комерційний вантаж, частина якого була передана на потреби держави як гуманітарна допомога.

"Епіцентр" замовив собі літак, оплатив переліт "Мрії". ДП "Антонов" заробило на цьому гроші, вони надійшли до державного бюджету. Ще за це ми отримали гуманітарну допомогу у вигляді 2 млн медичних масок, 75 тис. костюмів біологічного захисту та 30 тис. спеціальних окулярів для наших лікарів. Безкоштовно, це була допомога і подарунок від компанії, яка це зробила", - сказав він в ефірі телеканалу "Україна 24" в четвер.

Тимошенко пояснив, що президент Зеленський особисто зустрічав цей рейс, тому що його здійснював літак Ан-225 "Мрія", який є гордістю України. "По-друге, "Мрія" давно не літала, півтора року вона стояла. Це дійсно подія для України. Привезла вантаж для України. До цього повезла вантаж до Польщі, тому що був накопичений вантаж на китайських складах, щоб його перевезти", - наголосив він.

30 квітня компанія "Епіцентр К" (Київ), що розвиває в Україні мережу однойменних торгових центрів, підтвердила факт оплати авіарейсу літака Ан-225 "Мрія" авіакомпанії "Антонов", який 23 квітня доставив з Китаю засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) для лікарів, і заявила про передачу їх частини в лікарні України.

"З початку поширення коронавірусної інфекції компанія "Епіцентр" відгукнулася на ініціативу президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення закладів охорони здоров'я необхідними ЗІЗ і обладнанням для боротьби з СОVID-19. У рамках цієї співпраці національна мережа ТЦ "Епіцентр" оплатила авіарейс з Китаю, який здійснював літак Ан-225 "Мрія" авіакомпанії "Антонов", - йдеться в заяві компанії в четвер.

У рамках загального вантажу "Епіцентр" з гуманітарною метою закупив для передачі в лікарні України 2 млн медичних масок, 75 тис. захисних костюмів, 30 тис. спеціальних окулярів. Всі ці ЗІЗ будуть передані в обласні і міські департаменти охорони здоров'я для подальшої поставки в лікарні.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА