Інтерфакс-Україна
19:21 02.05.2020

Британія близька до другого місця в світі за кількістю смертей від коронавірусу

1 хв читати
Британія близька до другого місця в світі за кількістю смертей від коронавірусу

Велика Британія на наступному тижні, ймовірно, обійде Італію за кількістю смертей пацієнтів від коронавірусу COVID-19, констатують у суботу британські ЗМІ.

Згідно з даними влади, в суботу надійшли дані про ще 621 летальний кінець, а їх загальна кількість - 28 121. У Італії це показник - 28 236, проте дані за суботу ще не надходили. Однак на італійській території епідемія йде на спад, і жертв за добу останніми днями - значно менше, ніж у Великій Британії.

Нині найбільше смертей від коронавірусної інфекції (понад 60 тис.) зафіксували в США. Італія - на другому місці.

Загалом, у Великій Британії 182 260 осіб, за офіційними даними, заразилися коронавірусом. Це четвертий найвищий показник у світі. Однак ЗМІ зазначають, що на британській території досі мало тестують пацієнтів на COVID-19, і тому реальна кількість хворих може бути помітно вищою.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фестиваль "Bouquet Kyiv Stage" стартував в Києві

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді ухвалити закон щодо включення ГУР МО до окремих суб’єктів державної авіації - нардеп

Матернова про саміт Трампа-Путіна: Україна хоче миру, але не будь-якою ціною

Сибіга: завдяки спільній трансатлантичній силі можна досягти гідного миру

Трамп: Якщо зустріч з Путіним буде поганою, то завершиться дуже швидко – ЗМІ

Трамп: Важливішою за двосторонню зустріч з Путіним буде тристороння за участі Зеленського

В українському полоні понад сто громадян з 32-х країн світу, без урахування росіян

Поранення та травми, отримані військовими в полоні, прирівнюються до бойових

Президент Аргентини готовий докласти особистих зусиль до гарантій безпеки для України

Польські прикордонники затримали українських залізничників, які в'їхали до Польщі у стані алкогольного сп'яніння

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА