Інтерфакс-Україна
21:11 02.05.2020

Біля Офісу президента України підприємці під виглядом пікніка провели акцію протесту

1 хв читати
Біля Офісу президента України підприємці під виглядом пікніка провели акцію протесту

Біля Офісу президента України українські ресторатори і підприємці влаштували акцію протесту в форматі пікніка, на якій вимагали від влади дозволити роботу літніх терас кафе і ресторанів під час карантину.

Під час акції протесту, організатори розставили столи з дистанцією в 1,5 метра один від одного. Всі присутні були в масках, а на кожному столі стояли два антисептики.

Своїм заходом представники ресторанного бізнесу країни намагалися спонукати владу дозволити працювати літнім майданчикам кафе і ресторанів.

Протестувальники розгорнули плакат із закликом скасувати "велюровий карантин", посилаючись на недавній скандал з роботою в карантин столичного ресторану "Велюр".

Як повідомлялося раніше, 28 квітня поліція Києва перевірила інформацію ЗМІ про те, що на вул. Льва Толстого один із ресторанів приймає відвідувачів. "На момент перебування правоохоронців у ресторані відвідувачів не було. Поліцейські роз'яснили обмежувальні норми в період карантину і взяли у адміністратора закладу зобов'язання з роботи таких установ тільки в онлайн-режимі", - повідомила прес-служба столичної поліції.

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в інтерв'ю журналу "Новий час" заявив, що поліція прибула до ресторану "зокрема з ініціативи депутатів" і підкреслив, що партія не збирається покривати порушення нардепа.

"Велюр" належить до мережі ресторанів "Наша карта", яку пов'язують з Тищенком. На сайті мережі зазначається, що Тищенко є президентом групи компаній "Наша карта".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Німеччині затримано трьох підозрюваних "громадян Рейху" з групи Рейсса

Педагогіка, управління та ІТ - найпопулярніші спеціальності для вступу до магістратури у 2025 р.

Москва інформує про домовленість щодо проведення найближчими днями зустрічі Трампа і Путіна

Прокуратура повернула державі десятки гектарів землі довкола Музею народної архітектури в Пирогові

РФ продовжує інформаційну кампанію з дискредитації процесу обміну полоненими – ЦПД

Обленерго планують заживити знеструмлених через негоду абонентів у дев'яти областях до кінця доби

Кабмін унормував термін "територія, прилегла до об’єктів, щодо яких здійснюється державна охорона"

Уряд вніс зміни у структуру Секретаріату Кабміну

Зеленський анонсував у четвер розмови з європейськими колегами, а також комунікацію на рівні радників з питань нацбезпеки

ДБР наголошує: можливість для СЗЧ повернутися на службу зі збереженням статусу та виплат діє до 30 серпня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА