Інтерфакс-Україна
17:19 04.05.2020

Українці, знайдені мертвими на Балі, не хворіли на Covid-19, відкрито кримінальну справу - МЗС

1 хв читати
Українці, знайдені мертвими на Балі, не хворіли на Covid-19, відкрито кримінальну справу - МЗС

Двоє громадян України, подружня пара, які були знайдені мертвими в Індонезії на острові Балі, не хворіли на коронавірусну хворобу Covid-19, у зв'язку з цим правоохоронні органи країни відкрили кримінальну справу за фактом їх смерті, повідомив директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Погорельцев.

"За інформацією лікарні, де перебувають тіла загиблих, тест на наявність у них коронавірусної інфекції дав негативний результат. У зв'язку з цим правоохоронні органи Індонезії відкрили кримінальну справу за фактом смерті наших співвітчизників, триває розслідування", - сказав Погорельцев агентству "Інтерфакс-Україна" у понеділок.

З метою встановлення причини смерті поліція планує найближчим часом провести розтин тіл. Посольство України в Індонезії надало індонезійським правоохоронцям контактні дані дочки померлих громадян, із метою отримання від неї відповідної згоди.

Погорельцев також запевнив, що справа перебуває на контролі Департаменту консульської служби МЗС та Посольства України в Індонезії.

Як повідомлялося, минулого тижня двоє громадян України були знайдені на острові Балі в Індонезії мертвими.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військовослужбовці зі Швеції та Норвегії вирушили на навчання до Гренландії

Втручання США в ситуацію в Ірані є ймовірним протягом доби – ЗМІ

Енергопостачання Вільнянської громади Запорізької області відновлено за півтора дні – "Запоріжжяобленерго"

Зеленський провів розмову з переговорною групою: Треба активно рухатися щодо документів

Фонд Пінчука проведе низку українських заходів у Давосі з нагоди ВЕФ 2026

Зеленський доручив переглянути правила щодо комендантської години на час холодів

Зеленський анонсував створення штабу координації ситуації в Києві, в енергетиці України буде запроваджено режим НС

Окупанти скинули авіабомби на Таврійське біля Запоріжжя, поранені двоє мешканців – обладміністрація

Данія доправляє в Гренландію передові військові підрозділи у зв'язку з погрозами Трампа

АП ВАКС залишила без змін заставу на 10 млн грн стосовно депутата Волинської облради, якого викрили на хабарі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА