Інтерфакс-Україна
17:58 04.05.2020

В Україні оприлюднено для громадського обговорення вимоги до протиепідемічних заходів для користування зонами відпочинку

1 хв читати
В Україні оприлюднено для громадського обговорення вимоги до протиепідемічних заходів для користування зонами відпочинку

Міністерство охорони здоров'я пропонує для громадського обговорення вимоги до протиепідемічних заходів для парків, скверів, садів, оранжерей під відкритим небом, музеїв під відкритим небом, лісопаркових і прибережних зон, відкритих спортмайданчиків.

Відповідний проект розпорядження головного державного санітарного лікаря про громадське обговорення деяких вимог до протиепідемічних заходів при ослабленні карантину розміщено на сайті відомства.

Згідно з проектом розпорядження, під час організації протиепідемічних заходів адміністрації зазначених зон відпочинку варто:

- розмістити на території та при вході правила й обмеження;

- оцінити місця потенційного скупчення відвідувачів і розмістити там додаткову інформацію про заходи профілактики;

- забезпечити функціонування туалетів, наявність рідкого мила, антисептиків при вході, а також регулярне прибирання та дезінфекцію;

- не допускати проведення організованих заходів на території зон відпочинку, функціонування атракціонів тощо;

- не допускати функціонування окремих зон, користування якими на період карантину заборонено.

При цьому відвідувачі мають право користуватися зонами відпочинку при дотриманні заходів профілактики в групах не більше ніж три особи, а також використовувати зони для індивідуальних пробіжок і занять спортом при дотриманні правил.

Громадське обговорення триватиме до 6 травня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

10 жовтня: Яке сьогодні свято, пам’ятні події та цікаві факти

Семирічний хлопчик, постраждалий внаслідок атаки російського дрона у Запоріжжі, помер у лікарні – ОВА

Кількість постраждалих у Києві через нічну ракетно-дронову атаку ворога зросла до дев'яти осіб – Кличко

Енергетики розпочнуть відновлювальні роботи, щойно будуть безпечні умови - Міненерго

Кількість постраждалих від ворожої ракетно-дронової атаки у Києві зросла до восьми людей - Кличко

Кількість постраждалих внаслідок атаки ворожих дронів на Запоріжжя зросла до трьох - ОВА

П'ятеро цивільних постраждали внаслідок нічної ракетно-дронової атаки росіян на Київ - Кличко

Жінка й дитина, постраждалі внаслідок атаки російських БпЛА на Запоріжжя, у важкому стані - ОВА

Житловий будинок зазнав ушкоджень внаслідок атаки ворожих дронів у Києві – КМВА

Житловий будинок зазнав ушкоджень внаслідок атаки ворожих дронів у Києві – КМВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА