Інтерфакс-Україна
07:38 05.05.2020

Постраждалим від домашнього насильства, продовжують надавати психологічну допомогу, незважаючи на коронавірус

1 хв читати
Постраждалим від домашнього насильства, продовжують надавати психологічну допомогу, незважаючи на коронавірус

Незважаючи на пандемію коронавірусу, особам, які постраждали від домашнього насильства, продовжують надавати кваліфіковану психологічну допомогу, повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики.

"В умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19 Центри соціальних служб сім'ї, дітей та молоді продовжують працювати і допомагати особам, постраждалим від домашнього насильства", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, під час телефонних або онлайн звернень працівники центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (психологи і соціальні працівники) надають такі види консультацій, як психологічні (кризові, планові, що підтримують, профілактичні)

інформаційні (за наявними послугами, перенаправлення тощо), з питань соціального супроводу.

"Важливо знати! Центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснюють направлення повнолітніх потерпілих в притулки для осіб, постраждалих від домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі", - йдеться в повідомленні.

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - є спеціальним закладом, що надає соціальні послуги сім'ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Зазначається, що в установи соціальної сфери для отримання психологічної допомоги можуть звертатися особи, які постраждали від домашнього насильства або стали його свідками.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Виставка української писанки відкрилася в Римі

У харківських лікарнях залишається 18 постраждалих внаслідок п’ятничної ракетної атаки - Синєгубов

Американський план українського врегулювання не передбачає гарантій безпеки з боку США - ЗМІ

Консультації США та Ірану щодо атома проходять у Римі - ЗМІ

Поліція Києва затримала чотирьох нападників на військового у київському Гідропарку, їм готується підозра

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА