Інтерфакс-Україна
20:20 05.05.2020

МОЗ дозволило клінічні дослідження препарату від COVID-19 у п'яти медзакладах

1 хв читати
МОЗ дозволило клінічні дослідження препарату від COVID-19 у п'яти медзакладах

Міністерство охорони здоров'я дозволило провести клінічні дослідження препарату з лікування коронавірусної хвороби (COVID-19) у п'яти медзакладах.

Відповідний наказ МОЗ від 4 травня 2020 року №1038 "Про проведення клінічного випробування лікарського засобу, призначеного для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію коронавірусної хвороби (COVID-19)" розміщено на сайті відомства.

Згідно з наказом, дослідження з оцінки ефективності препарату Біовен, виробництва ТОВ "Біофарма Плазма", в комплексній терапії пацієнтів із пневмонією, викликаною коронавірусною інфекцією COVID-19/SARS-CoV-2, проводитимуться на базі:

Київської міської клінічної лікарні №17 (відділення анестезіології та інтенсивної терапії), Білоцерківської міської лікарні №3 (інфекційне відділення), Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні (відділення реанімації та інтенсивної терапії), Міської інфекційної лікарні Одеської міської ради (інфекційне боксоване відділення) та Київської міської клінічної лікарні №4 (відділення анестезіології та інтенсивної терапії).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Велика Британія перекидає літаки на Близький Схід для підтримки регіональної безпеки – Стармер

Зеленський повідомив про звільнення Андріївки на Сумщині

Зеленський: Російські ударні дрони залишаються щоденною загрозою, захисту українського неба має бути більше

Серед повернених військовополонених з РФ є захисники Маріуполя та "Азовсталі"

Ворог продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, з двох громад евакуювали більш ніж 50 людей

Трамп зацікавлений у якнайшвидшому завершенні війни, водночас Путін готовий продовжити переговори з Україною після 22 червня – помічник Путіна

Через атаку Ірану на Ізраїль постраждав консул Хорватії та його дружина

Ядерна програма Ірану загрожує не лише Ізраїлю, а й Саудівській Аравії та стабільності всього регіону

США перекинули частину антидронових систем з України на Близький Схід - глава Пентагону

УЧХ працював на місці російського обстрілу Запоріжжя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА