Інтерфакс-Україна
06:56 06.05.2020

Учаснику злочинної схеми ухилення від сплати податків при постачанні комплектуючих до військової техніки обрано запобіжний захід у вигляді застави розміром 5 млн. 255 тис. грн.

1 хв читати
Учаснику злочинної схеми ухилення від сплати податків при постачанні комплектуючих до військової техніки обрано запобіжний захід у вигляді застави розміром 5 млн. 255 тис. грн.

Одному з учасників злочинної схеми ухилення від сплати податків при постачанні комплектуючих до військової техніки обрано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 5 млн. 255 тис. грн., повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України.

"5 травня 2020 за клопотанням прокурора САП і детективів НАБУ Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід одному з організаторів злочинної схеми умисного ухилення від сплати податків на суму 49 млн. грн. і легалізації цих коштів при постачанні комплектуючих до військової техніки ... Слідча суддя відмовила в застосуванні до фігуранта справи тримання під вартою і вибрала інший запобіжний захід - а саме заставу в розмірі 5 млн 255 тис. грн", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті САП у вівторок ввечері.

У суді прокурор САП наполягав на обранні підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави на суму 23 млн гривень.

На підозрюваного покладено низку процесуальних обов'язків: не виходити з Києва, з’являтися до слідчого на першу вимогу, здати паспорт для виїзду за кордон, носити електронний засіб контролю.

"Термін дії заходів - до 3 червня 2020 року. Питання про оскарження запобіжного заходу буде вирішене після ознайомлення з повним текстом рішення суду", - підсумували в САП.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина збільшує військову підтримку України на 3 млрд євро у наступному році - Глава МЗС

До п’яти загиблих і восьми поранених збільшилась кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя

В Одесі внаслідок ворожої атаки пошкоджено житловий будинок і підприємство, постраждало четверо людей – МВА

Індійський НПЗ припиняє переробку російської нафти через санкції США - ЗМІ

Ворог втратив 83 особи на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 161 ворожу атаку - Генштаб

ЄС оголосив конкурс проєктних пропозицій для підтримки громадянського суспільства в Україні на 17 млн євро

В Радбезі ООН Україна заявила про готовність працювати над планом миру, але з принциповою позицією щодо територій

Качка очолить українську делегацію до Ізраїлю для розвитку економічного співробітництва - ЗМІ

Мережко після зустрічі фракції "Слуга народу" з президентом: якихось змін не очікується

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА