Інтерфакс-Україна
08:17 06.05.2020

Україна запропонувала оперативно в умовах пандемії створити союз країн-сусідів для подолання коронавірусу

1 хв читати
Україна запропонувала оперативно в умовах пандемії створити союз країн-сусідів для подолання коронавірусу

Пандемія, схожа на нинішню, може змусити весь світ у найкоротші терміни закрити кордони, а відкрити їх швидко не вдасться, і це повинно спонукати світових гравців ввести зміни в системі міжнародних відносин, щоб виключити закриття кордонів, якщо станеться наступна пандемія, вважає заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква.

За його словами, вже зараз необхідно виробити, наприклад, новий алгоритм співпраці Євросоюзу з країнами Східного партнерства для подолання подібних викликів.

"Ми, до речі, запропонували ініціативу про те, щоб оперативно в умовах пандемії заснувати союз країнами-сусідами в подоланні коронавірусу. Ми про це говорили з президентами наших країн-сусідів. Тобто потрібно щось робити. Інакше кожного разу ми будемо заручниками таких пандемій", - заявив він в інтерв'ю, цитати з якого наводить прес-служба ОП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Співробітник ТЦК у Львівській області зазнав нападу і був травмований під час перевірки документів – ОК Захід

Сили оборони відбили з початку доби 164 ворожі атаки - Генштаб

Порошенко ініціює передачу військовим коштів з корупційних схем в енергетиці

ЗС України остаточно завершили перехід на корпусну систему – Сирський

Шестеро дітей отримали поранення через необережне поводження дорослого зі зброєю в Сумах

Восени в Покровську вже не було українських військ, а нині вони контролюють майже половину міста – Сирський

Україна працюватиме над наближенням зустрічі на рівні лідерів з США - Зеленський

Якщо Україна не отримає репараційний кредит, буде розроблений інший формат – Зеленський

Зеленський: Таке відчуття, що легше ліквідувати ОП, ніж призначити його керівника

Свириденко провела розмову з міністром фінансів США Бессентом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА