11:35 06.05.2020

В Україні з'являться "паспорти здоров'я", якщо їх буде впроваджено у світі й рекомендовано ВООЗ

2 хв читати
В Україні з'являться "паспорти здоров'я", якщо їх буде впроваджено у світі й рекомендовано ВООЗ

Голова Державного агентства розвитку туризму України Мар'яна Олеськів заявляє, що якщо так звані паспорти здоров'я буде впроваджено у світі й рекомендовано Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ), їх буде впроваджено також і в Україні.

"Якщо це буде впроваджено у світі й рекомендовано Всесвітньою організацією охорони здоров'я, це буде впроваджено також і в Україні. Але для цього у світу має бути розуміння, який тест можна вважати доцільним і за скільки часу його потрібно проводити, але на це поки що відповідей немає, і чіткої процедури видачі таких паспортів жодна країна поки що не має", - сказала Олеськів в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Що стосується нових санітарно-гігієнічних норм у сфері туризму після завершення карантинних заходів, вона зазначила, що такі правила наразі розробляють.

Водночас голова Держтуризму наголосила, що це не будуть якісь обов'язкові сертифікації, або те, "на чому хтось захоче заробити гроші".

Як приклади вона навела: проходження персоналом температурного скринінгу, відстань між столиками і кількість людей на квадратний метр у закладах харчування, неможливість доступу до їжі самих туристів, певну відстань на рецепції між людьми, дезінфектори, які має бути встановлено у визначених місцях, обмеження щодо басейнів і СПА, дистанціювання між людьми на пляжах.

"Думаю, також стане новим трендом, коли ми раніше отримували в готелях тапочки і шампуні, то наразі туди додадуть ще маленький дезінфектор і маску", - додала Олеськів.

Що стосується хостелів, де, як правило, проживають декілька людей в одній кімнаті, вона зазначила, що найближчим часом у такому форматі вони не працюватимуть.

"Щодо транспорту нині норми розробляє Міністерство інфраструктури. Зокрема, використання лише посадкових місць, масок, дезінфекторів. Якщо брати авіаіндустрію, то багато хто говорить, що крісло посередині зайнято не буде, але тоді зросте вартість перевезень. Так, наприклад, керівник Ryanair сказав, що це все дурниця і що так не буде, всі сидітимуть так, як сиділи. Сьогодні світ ще не знає, як все це працюватиме", - додала Олеськів.

Вона також констатувала, що температурні скринінги, дезінфікатор, постійне миття рук надовго увійде в звичку і в спосіб життя людей.

"Окрім того, як би сумно це не звучало, це не останній вірус, який може влитися в наше життя, тому нормам санітарії наразі приділятимуть більше уваги", - зазначила голова Держтуризму.


Повний текст інтерв'ю з Олеськів буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В Амстердамі поліція розігнала демонстрацію проти обмежувальних заходів влади

Російські найманці обстріляли українські позиції поблизу Широкиного, без втрат

Дебати щодо паспортів вакцинації корисні, але вводити їх занадто рано не можна

Білорусь впала за рік у рейтингу безпечних країн з 16 на 114 місце

Із затонулого біля берегів Туреччини судна Arvin врятовано 5 українців і один іноземець, шукають 5 моряків - МЗС

Поліція затримала кількох киян, які прибули до Броварів для участі у виборчих "каруселях"

Український фільм "Атлантида" – у лонг-лісті премії BAFTA

На затонулому біля берегів Туреччини судні було 10 українців і 2 іноземці, 6 людей врятували, 2 загинули, пошуки 4 тривають - МЗС

НА ЗАТОНУЛОМУ БІЛЯ БЕРЕГІВ ТУРЕЧЧИНИ СУДНІ ARVIN БУЛО 10 УКРАЇНЦІВ І 2 ІНОЗЕМЦі, 6 ЛЮДЕЙ ВРЯТУВАЛИ, 2 ЗАГИНУЛИ, ПОШУКИ 4 ТРИВАЮТЬ – МЗС УКРАЇНИ

На горі Піп Іван Чорногірський зимно і тихо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА