10:18 12.04.2011

В уряді України поки що чотири мільйонери

2 хв читати
В уряді України поки що чотири мільйонери

В українському уряді працюють четверо людей із доходами понад 1 млн грн за 2010 рік. Ще одна особа залишається потенційною.

Так, згідно з оприлюдненими на урядовому сайті в понеділок деклараціям про доходи, найбільшу кількість доходів серед членів Кабміну в 2010 році отримав віце-прем'єр - міністр інфраструктури Борис Колесніков. Екс-бізнесмен, а нині чиновник задекларував понад 164,5 млн грн доходів, з яких на зарплату припадає 346 тис. грн.

Його колега, перший віце-прем'єр - міністр економічного розвитку та торгівлі України Андрій Клюєв повідомив у декларації про 4,4 млн грн доходів за попередній рік, зазначивши, що зарплата становить 347 тис. грн.

Крім того, мільйонерами себе визнали міністр агрополітики та продовольства Микола Присяжнюк (1 млн 380 тис. грн) і міністр культури і туризму Михайло Кулиняк (1 млн 365 тис. грн). При цьому зарплата чиновників за зазначений рік становила 175,5 тис. грн і 179 тис. грн відповідно.

Доходи понад 500 тис. грн також задекларували міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник (понад 848 тис. грн) і віце-прем'єр - міністр регіонального розвитку та будівництва Віктор Тихонов (541 тис. грн). Зарплата Д.Табачника за 2010 рік становила 234,5 тис. грн, В.Тихонова - 337 тис. грн. Ще 197 тис. грн В.Тихонов отримав у вигляді пенсії.

На сайті уряду відсутня інформація стосовно доходів міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського, а також не відкривався файл з даними декларації віце-прем'єра - міністра праці та соціальної політики Сергія Тігіпка, який у минулому був банкіром і публічно визнавав себе мільйонером.

"Найбіднішими" доходами за минулий рік відзначилися міністр з питань надзвичайних ситуацій, екс-голова Секретаріату президента Віктор Балога, який задекларував 67,6 тис. грн доходів за 2010 рік (з них 57,1 тис. грн - зарплата), міністр охорони здоров'я Ілля Ємець (171 тис. грн, з них 155 тис. грн - зарплата), міністр енергетики, палива та вугільної промисловості Юрій Бойко (195,4 тис. грн, усе - зарплата).

Ю.Бойко єдиний з усіх членів Кабміну задекларував наявність у нього раритетного автомобіля радянського виробництва "ВАЗ 2001" (у народі називається "копійка").

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Знищення поблизу кордону позицій і пускових установок РФ дійсно має значення - Зеленський

Зеленський: Переходимо до формування груп держав, які займатимуться напрацюванням кроків з відновлення безпеки в Україні

Генштаб ЗСУ: Війська РФ активізувалися на торецькому напрямку, зберігаючи високу активність на покровському

Голова правління Полтавського ГЗК поскаржився на свій арешт і розмір застави до ЄСПЛ

Зеленський обговорив із головою Сеймасу Литви підсумки Саміту миру та подальшу співпрацю

Зеленський підписав законопроєкти про боротьбу з "чорним" зерном

Кабмін перенаправив 238,3 млн грн на будівництво фортифікацій на Харківщині

Графіки відключень е/е в середу діятимуть цілодобово - "Укренерго"

ВР ухвалила за основу законопроєкти Кабміну про реєстр установок на біопаливі та врегулювання питання розумних мереж - Мельничук

Кабмін визначив форму посвідчення, яке пред'являють під час вручення повістки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА