Інтерфакс-Україна
21:30 06.05.2020

Емір Катару запропонував Україні медзасоби для запобігання поширенню Covid-19

1 хв читати
Емір Катару запропонував Україні медзасоби для запобігання поширенню Covid-19

Емір Катару шейх Тамім бін Хамад Аль Тані запропонував надати Україні гуманітарну допомогу у вигляді медичних засобів, необхідних для запобігання поширенню коронавірусної хвороби Covid-19.

Таку пропозицію глава Держави Катар зробив під час телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським, повідомляється на сайті Офісу президента України в середу.

Співрозмовники обговорили ситуацію з поширенням пандемії Covid-19 в Україні і Катарі і погодилися координувати зусилля з метою спільної протидії поширенню коронавірусу.

Глава Української держави привітав еміра і народ Катару зі священним місяцем Рамадан та висловив подяку катарським партнерам за сприяння в поверненні українських громадян додому і за ефективну взаємодію між авіаційними компаніями обох країн.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 158 ворожих атак - Генштаб

Радник Зеленського підтвердив влучання частини ракети "Іскандер" по будівлі уряду України

У Запоріжжі поранено 66-річну жінку внаслідок ворожого удару

У Запоріжжі щонайменше два ворожі удари, горить приватний будинок - Федоров

У дворі будинку в Хмельницькому чоловік підірвав гранату: поранено двох осіб

Трамп відреагував на вбивство української біженки Ірини Заруцької і звинуватив демократів у відсутності "закону і порядку"

США завершують співпрацю з Європою у протидії дезінформації з боку Росії, Китаю та Ірану - ЗМІ

МАГАТЕ фіксує шість із семи скомпрометованих ліній електропередач на ЗАЕС

Сибіга: Фінляндія скликає спеціальне засідання Постійної ради ОБСЄ на прохання України

62-річна жінка загинула внаслідок атаки російського дрона на Запорізьку область - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА