Інтерфакс-Україна
19:11 07.05.2020

Кабмін України з 11 травня дозволив здійснювати кіно- та відеозйомки за умови обмеження кількості осіб до 50 людей

1 хв читати
Кабмін України з 11 травня дозволив здійснювати кіно- та відеозйомки за умови обмеження кількості осіб до 50 людей

Кабінет Міністрів України з 11 травня дозволив роботу суб'єктів господарювання, пов'язану з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- і відеозйомки, за умови обмеження кількості осіб до 50 людей.

Зокрема, згідно з постановою №343 від 4 травня, уряд дозволив роботу суб'єктів господарювання, пов'язану з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки на відкритому повітрі, у транспортних засобах, житлових будинках, спорудах, приміщеннях (у тому числі приміщеннях, призначених для зйомки аудіовізуальних творів (студії, павільйони) за умови обмеження кількості осіб, які здійснюють кіно- та відеозйомку в одному місці, не більше ніж 50 осіб, обмеження доступу до місця зйомки сторонніх осіб та забезпечення всього персоналу, залученого до виробництва, засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

Також з 11 травня буде дозволено проведення в театрах, цирках, концертних організаціях, художніх колективах (за рішенням органів управління репутацією) тренувань та інших заходів, які не передбачають одночасного зібрання великої кількості осіб (до 50 осіб). Проте без глядачів і за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів з урахуванням можливості доїзду працівників до закладу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Троє загиблих внаслідок ворожої атаки Запорізької області

З початку минулої доби на фронті відбулося 109 боєзіткнень - Генштаб

Понад 40 громадських організацій і медіа вимагають від генпрокурора скасувати наказ про участь Шевчука в комісії добору САП - заява

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Питання продовження канікул у Києві після 1 лютого визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

Київ переходить до оновлених тимчасових графіків - CEO "Ясно"

Фрагменти тіл, знайдені на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області, належать 6 людям - прокуратура

Літній чоловік постраждав унаслідок атаки ворожим FPV-дроном цивільного авто у Запорізькій області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА