Інтерфакс-Україна
13:35 08.05.2020

Глава ОП Єрмак: Сьогодні ми вшановуємо пам'ять усіх, хто наближав перемогу над нацизмом

1 хв читати
Глава ОП Єрмак: Сьогодні ми вшановуємо пам'ять усіх, хто наближав перемогу над нацизмом

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак зазначає, що в День пам'яті та примирення 8 травня в Україні вшановують пам'ять усіх, хто звільняв її від нацизму, від якого постраждала чи не кожна українська сім'я.

"Ніколи знову. Ці два прості слова ми маємо запам'ятати на все життя, як символ найбільшої трагедії XX століття. У Другій світовій війні загинув кожен п'ятий українець. Мабуть, немає жодної української родини, яка не постраждала від нацизму", - написав він на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю.

"Сьогодні ми вшановуємо пам'ять усіх, хто наближав перемогу над нацизмом. Усіх, хто звільняв Україну від нацистської окупації. Усіх, хто став жертвою нацизму. Вірю, що наша пам'ять про них слугуватиме запорукою того, що подібна трагедія більше не повториться у світовій історії. Ніколи знову!", - зазначив Єрмак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мелоні очікує, що Росія погодиться на 30-денне припинення вогню

Макрон: Європа готова запровадити проти Росії санкції в найближчі кілька днів

У першому півфіналі "Євробачення-2025" визначено 10 фіналістів, Україна пройшла у наступний етап

Польські перевізники припинили блокування пункту пропуску "Дорогуськ" на кордоні з Україною – ДПСУ

Зеленська обговорила з директором з питань освіти ОЕСР результати дослідження "Індексу майбутнього"

Ziferblat зі сцени першого півфіналу "Євробачення-2025" подякували Європі за підтримку України

Україна і США підписали додаткові угоди до угоди щодо корисних копалин - Мінекономіки

З початку доби Сили оборони відбили 125 ворожих атак - Генштаб

Україна готова до будь-якого формату переговорів, якщо це допоможе досягти справедливого миру – Єрмак

Блокада українсько-польського кордону польськими перевізниками має бути припинена за рішенням апеляційного суду - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА