14:48 08.05.2020

Влада Мінська відмовила у проведенні акції "Безсмертний полк" 9 травня через COVID-19

1 хв читати
Влада Мінська відмовила у проведенні акції "Безсмертний полк" 9 травня через COVID-19

Мінський міськвиконком відмовив трьом громадським організаціям у проведенні на 9 травня акції "Безсмертний полк" через ситуацію з COVID-19 і нагадав про відповідальність за проведення несанкціонованих заходів.

"Із метою профілактики та мінімізації поширення гострих респіраторних інфекцій, зокрема викликаних COVID-19, Мінський міськвиконком рекомендує утриматися від масового заходу", - йдеться у відповіді столичної мерії заявникам акції - РГО "За Союз и коммунистическую партию Союза", Мінський міський комітет патріотичної ГО "Отечество" і Мінська міська організація ГО "За демократию, социальный прогресс и справедливость". Текст листа оприлюднює білоруський портал tut.by.

У Мінському міськвиконкомі нагадали громадським об'єднанням, що за проведення несанкціонованої акції їх можуть притягнути до відповідальності.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко неодноразово коментував ініціативу про проведення акції "Безсмертний полк" у Мінську. "Я категорично проти. Не тому що проти цієї акції. Це блискуча акція, російська акція, ми з президентом Росії обговорювали декілька років тому це питання. (...) Ви ж у нас, грубо сказав так, передрали цю ідею. Пам'ятаєте? (...) Чому ми маємо кинути свою "Білорусь пам'ятає" і схопитися за "Безсмертний полк"?" - заявляв у березні 2019 року Лукашенко.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА