Інтерфакс-Україна
19:43 09.05.2020

В Іспанії за добу від коронавірусу померли 179 людей, країна готується до подальшого ослаблення заходів з ізоляції

1 хв читати
В Іспанії за добу від коронавірусу померли 179 людей, країна готується до подальшого ослаблення заходів з ізоляції

В Іспанії лікарі зафіксували за добу смерть 179 осіб з коронавірусом COVID-19, повідомляє в суботу місцева влада.

Це - другий найнижчий подібний показник з середини березня.

Загалом в країні виявили понад 223 тис. осіб, заражених COVID-19, понад 26 тис. із них померли. 134 тис. пацієнтів повністю одужали.

З понеділка у багатьох регіонах країни будуть істотно ослаблені обмежувальні заходи, введені для боротьби проти коронавірусної інфекції. Зокрема, людям дозволять вільно переміщатися територією провінції, в якій вони перебувають. Буде дозволено збиратися групами до 10 осіб.

Таке послаблення режиму торкнеться 51% населення. Йдеться про жителів тих провінцій, обстановка в яких нормалізувалася. Прем'єр країни Педро Санчес попередив співвітчизників, що коронавірус ще не переможений, і тому слід зберігати пильність.

Іспанія була одним з головних осередків поширення COVID-19 у Західній Європі, проте за останні тижні ситуація помітно поліпшується.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти просунулися біля Бурлацького Донецкої області, шахта "Центральна" в Торецьку майже знищена – DeepState

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА