Інтерфакс-Україна
08:03 12.05.2020

У материковому Китаї за добу виявлено один новий випадок зараження коронавірусом і 15 безсимптомних хворих

1 хв читати

У материковому Китаї за минулу добу було зареєстровано один новий випадок активної форми коронавірусу і 15 безсимптомних хворих, повідомив Держкомздоров’я КНР на своєму офіційному сайті.

Єдиного хворого з активною формою коронавірусу виявлено в автономному районі Внутрішня Монголія, куди той прибув з-за кордону.

Всі 15 безсимптомних випадків зафіксовано всередині країни, 760 безсимптомних носіїв коронавірусу перебувають під наглядом медиків.

За добу в країні не зафіксовано жодного летального результату, пов'язаного з коронавірусом.

У неділю Держкомздоров’я зафіксував 17 нових випадків зараження в активній формі і 12, що протікають без симптомів.

З грудня від ускладнень, викликаних коронавірусом, в Китаї померли 4 тис. 633 людини, зареєстровано 82 тис. 919 активних випадків зараження, з них 1 тис. 691 - ввезений з-за кордону.

У медустановах країни продовжують проходити курс лікування 115 осіб, стан 10 хворих оцінюється як важкий. Вилікувалися і виписані з лікарень понад 78 тис. людей.

На китайських територіях поза материковою частиною за добу не зафіксовано нових випадків зараження. З грудня минулого року в трьох районах підтверджено 1 тис. 532 випадки захворювання: в Гонконзі - 1 тис. 047 (при чотирьох випадках смертельного результату), в Макао - 45, на Тайвані - 440 (шість випадків смерті).

 

 

ОСТАННЄ

Зеленський відзначив державною нагородою "Національна легенда України" видатних діячів культури, спорту та науки

У Запорізькій області внаслідок артобстрілу загинула 46-річна жінка

Ткаченко не виключив дозволу нічних перевезень у таксі у Києві, але лише "законно, під жорстким контролем та відповідальністю"

Уряд схвалив проєкт закону про Нацбюро розслідувань аварійних подій на транспорті

Прем'єр-міністри України та Естонії домовились про зустріч

Масові заходи до Дня Незалежності та дня Харкова пройдуть на території метрополітену

Начальники генштабів НАТО підтвердили підтримку України

Ізраїльські військові приступили до захоплення міста Газа

Трохи більше 17 МВт УЗЕ приєднано до мереж в Україні на тлі 3ГВт виданих на це техумов

"Нафтогаз" продовжує роботу в Костянтинівці попри постійні обстріли та зруйновану будівлю облгазу – СЕО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА