Інтерфакс-Україна
18:49 12.05.2020

Заступника голови Одеської ОДА звільнено через затримки виплат для медиків

1 хв читати
Заступника голови Одеської ОДА звільнено через затримки виплат для медиків

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций звільнив із посади свого заступника Віталія Свічинського у зв'язку із затримкою виплат надбавок медикам, повідомляє прес-служба ОДА.

"Ще минулої п'ятниці прийняв рішення звільнити заступника Віталія Свічинського, який відповідав за соціальний та медичний напрям і не впорався з поставленими завданнями", - заявив він.

Куций наголосив, що останньою краплею стали затримки з доплатами співробітникам швидкої допомоги. Голова ОДА зазначив, що Свічинський знав про це, але проблему не розв'язав.

"Працівникам нашого департаменту фінансів довелося два дні вручну здійснювати виплати працівникам Одеського обласного центру екстреної допомоги", - зазначив голова ОДА.

Куций також повідомив, що минулого тижня попереджав про персональну відповідальність за затримки доплат і недбале ставлення до роботи. Рішення було прийняте в п'ятницю, але Свічинський попросив відкласти звільнення до вівторка, щоб отримати всі розрахунки.

"Я не прибічник скандалів, тому дав йому звільнитися без принижень і ганьби. Але тут, ймовірно, спрацював "передвиборний чинник" - спроба протистояти державним структурам, роботу яких сам не зміг виконувати", - зазначив Куций.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

Атака на Одещину: російські обстріли пошкодили фермерські господарства

Окупанти за добу втратили 1180 осіб та 208 од. автотехніки

Атака росіян "шахедами" по Запоріжжю призвела до пожежі та пошкодження будинків

Росіяни атакували Запорізьку область "шахедами" та авіацією – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА