Інтерфакс-Україна
19:41 12.05.2020

У Високопіллі Харківської області знімаються обмеження на в'їзд і виїзд, введені через Covid-19

1 хв читати

Із середи, 13 травня, у Високопіллі Валківського району Харківської області за рішенням місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій знімаються обмеження на в'їзд і виїзд та припиняється робота карантинного блокпоста.

"З огляду на те, що епідеміологічна ситуація в цьому населеному пункті покращилася, нових спалахів хвороби не зафіксовано і тепер із дев’яти хворих жителів Високопілля семеро вже одужали, члени місцевої комісії одноголосно ухвалили рішення про припинення роботи карантинного блокпоста на в'їзді-виїзді з Високопілля з 13 травня 2020 року", - повідомляється на сторінці Валківської райдержадміністрації у Facebook.

Як повідомлялося, обмеження на в'їзд і виїзд із Високопілля були введені в середині квітня після того, як померла 71-річна місцева жителька, у якої діагностували коронавірусну хворобу Covid-19. Крім того, діагноз було підтверджено у священика церкви, в якій ця жінка продавала свічки, і його дружини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У соцмережах шириться інформація про двостороннє енергетичне перемир’я, офіційних підтверджень не надходило

Отримали першу партію енергетичного обладнання від уряду Німеччини - Свириденко

Ветеран-командир бойової машини може працювати в менеджменті логістики та службах технічної підтримки автопарків - Мінветеранів

США та Україні бракує чіткого бачення гарантій безпеки — голова євроінтеграційного комітету Ради

Продовжуються судові процеси щодо вимог податківців до Південного ГЗК з виплати 3,7 млрд грн до бюджету за невірно виплачені дивіденди

Оприлюднено демонстраційні варіанти НМТ-2026

Опалення столичних будинків може бути повністю відновлено до 1-2 лютого – директор ЦДЕ

Україна хоче приєднатися до Рекомендацій Ради ОЕСР щодо безпечного управління відходами і дослідження хімічних речовин

Україна та ОАЕ обговорили розвиток програми Food from Ukraine та розвиток агрохабів

В Україні в п’ятницю очікується зниження температури, на півночі сніг та ожеледиця – Укргідрометцентр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА