07:07 13.05.2020

Американські експерти підвищили прогноз за рівнем смертності через COVID-19 в США до 147 тис.

2 хв читати
Американські експерти підвищили прогноз за рівнем смертності через COVID-19 в США до 147 тис.

Вчені з Інституту метрик і оцінки здоров'я Вашингтонського університету (IHME) порахували, що в США жертвами поширення коронавірусу можуть стати 147 тис. людей.

Вони змінили раніше підготовлений прогноз у бік збільшення рівня смертності на 10 тис. У зв'язку з тим, що низка американських штатів почали послаблювати заходи щодо стримування пандемії.

У доповіді інституту зазначається, що в новому прогнозі враховані "ключові фактори передачі вірусу, такі, як зміни в тестуванні і мобільності, а також ослаблення політики дистанціювання".

Як повідомлялося, один із провідних експертів Білого дому з боротьби з коронавірусом - лікар-інфекціоніст Ентоні Фаучі вважає, що ситуація з COVID-19 в США перебуває не під повним контролем.

"Я думаю, ми рухаємося в правильному напрямку, але правильний не означає, що у нас повний контроль над цією епідемією", - сказав Фаучі, відповідаючи на питання сенатора Елізабет Воррен про те, чи вдалося стримати поширення коронавірусу в США.

Він також висловив сумнів щодо офіційних даних із заражень COVID-19 в країні, припустивши, що їх реальна кількість вище.

За даними порталу Worldometer, який відстежує стан справ із поширенням інфекції в світі, в США станом на 03:00 середи - 1 млн 407 тис. 284 інфікованих COVID-19, зростання кількості нових випадків зараження за добу перевищило 21 тис., померли - 83,3 тис. осіб.

Всього в світі з початку виявлення коронавірусу ним заразилися 4 млн 335 тис. 709 осіб, летальний результат зафіксований в 292 тис. 291 випадку захворювання.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА