08:24 13.05.2020

В Одесі заарештовано зловмисників, які три доби утримували заручника, вимагаючи у нього переказу грошей і перепису на них майна

2 хв читати
В Одесі заарештовано зловмисників, які три доби утримували заручника, вимагаючи у нього переказу грошей і перепису на них майна

В Одесі бандити викрали і три доби утримували жителя Київщини, вимагали перевести їм понад 11 млн грн і переписати рухоме та нерухоме майно. Злочинців затримано, викраденого звільнено, повідомило одеське інтернет-видання "Думская".

"9 травня троє злочинців викрали жителя Київської області, що тимчасово проживав на вулиці Вільямса в Одесі. Протягом трьох днів зловмисники утримували людину, вимагаючи переказати на їхній рахунок понад 11 млн грн і переписати рухоме та нерухоме майно", - йдеться в повідомленні на сайті видання у вівторок із посиланням на поліцію області.

За інформацією "Думской", не витримавши побоїв і погроз, заручник перевів частину коштів зі свого крипто-акаунта на акаунт вимагачів.

"Під час останньої спроби заволодіти чужими грошима зловмисників затримали оперативники управління кримінального розшуку ГУНП і Шевченківського відділення поліції Одеси за силової підтримки батальйону поліції особливого призначення", - йдеться в повідомленні.

В інформації зазначено, що затримані - уродженці Дніпропетровської та Донецької областей, які проживають в Одесі. Вік викрадачів - від 28 до 31 року.

Дії усіх трьох фігурантів слідчі кваліфікували за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) КК України. Двом із них також повідомили про підозру за ч. 4 ст. 189 (вимагання) КК України.

Як запобіжний захід суд обрав одному з фігурантів тримання під вартою, а його спільникам - домашній арешт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада звільнила осіб, які перебували в місцях несвободи через агресію РФ, від сплати адмінзбору за оформлення паспорта

Міноборони ініціює укладання довгострокових контрактів з українськими виробниками озброєння

Умєров взяв участь у засіданні з представниками країн групи Е5, Нордично-Балтійської вісімки, Нідерландів, ЄС та НАТО

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА