Інтерфакс-Україна
18:52 13.05.2020

Мер Дніпра Філатов готує звернення до уряду про запуск громадського транспорту

1 хв читати
Мер Дніпра Філатов готує звернення до уряду про запуск громадського транспорту

Мер Дніпра Борис Філатов разом із міськими головами інших міст має намір вимагати від Кабінету Міністрів України відновити роботу громадського транспорту з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

"Який сенс було нам відкривати ринки, якщо туди не можуть приїхати всі, кому це потрібно. Насамперед - покупці. Єдине, що ми можемо наразі зробити для вас з іншими мерами - вимагати від уряду припинити займатися самообманом, запустити громадський транспорт із дотриманням всіх протиепідемічних заходів", - заявив Філатов у своєму відеозверненні, розміщеному на Youtube-каналі в середу.

Він додав, що на сьогодні своїми діями уряд дає місцевому самоврядуванню можливість лише посилювати, а не пом'якшувати карантин, у такий спосіб перекладаючи на мерів свою політичну відповідальність.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо одна людина постраждала внаслідок атак ворожих БпЛА та ракетного удару по Сумах та околицях

Окупанти втратили впродовж доби 890 військовослужбовців

12 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Польща повністю замкнула кордон з Білоруссю

Ракета випадково впала з військового літака на будинок у Волинській області – ЗМІ

Україна та Ізраїль домовилися про спільне забезпечення безпеки паломників, які прямують до Умані на Рош га-Шана - ЗМІ

Потреба у монетарному фінансування можливих додаткових видатків бюджету наразі відсутня – НБУ

Трамп про вторгнення російських дронів в повітряний простір Польщі: Це могла бути помилка

Уряд виділив землю під будівництво заводу Rheinmetall з виготовлення снарядів для ЗСУ - Шмигаль

Макрон заявив про спрямування трьох винищувачів на захист повітряного простору Польщі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА