21:39 15.05.2020

Кабмін опублікував постанову, що дозволяє роботу непродовольчих ринків в Україні

2 хв читати
Кабмін опублікував постанову, що дозволяє роботу непродовольчих ринків в Україні

Прийнята в четвер постанова Кабінету міністрів України зі змінами до постанови №211 від 11 березня 2020 року, які дозволять відновити роботу непродовольчих ринків, опублікована на сайті уряду.

Відповідно до опублікованої в п'ятницю постанови №377 від 14 травня, підпункт 2 викладається в такій редакції: "2) пересування групою осіб у кількості більш ніж вісім осіб, окрім випадків службової необхідності;".

У підпункті 8: 1) в абзаці другому слова "виключно в магазинах, зокрема" замінити словами "зокрема в";

А в підпункті 8: 2) абзац четвертий викладається в такій редакції: "Діяльності з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках, зокрема під тентами, на верандах, за умов забезпечення дотримання відстані не менше 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами і розміщення не більше чотирьох людей за столом (без урахування дітей до 14 років), діяльності з надання зазначених послуг із здійсненням адресної доставки замовлень і замовлень на винос за умови, що суб'єкт господарювання, який здійснює таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до закону України "Про основні засади і вимоги до безпечності і якості харчових продуктів", і за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (включно із захистом обличчя, очей, рук) і перебування відвідувачів, окрім часу прийому їжі, в засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, у тому числі виготовлених самостійно, а також дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів;".

Як повідомляла 14 травня прес-служба Кабміну, відповідне рішення було прийнято на позачерговому засіданні уряду. У повідомленні прес-служби уряду наголошується, що дані зміни дозволять повне торговельне обслуговування населення, зокрема через роботу непродовольчих ринків.

"Непродовольчі ринки будуть працювати за умови дотримання санітарно-епідемічних заходів безпеки за принципом роботи продовольчих магазинів", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі Кабміну зазначали, що рішення набуде чинності після опублікування.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Вашингтоні скасовують комендантську годину

Приват24 повністю відновив роботу після ранкового збою

Італія зняла багато обмежень для туристів і громадян країни

Крищенко: За останні роки в столиці спостерігається чітка тенденція зниження рівня злочинності

Всеукраїнська рада церков ініціює зустріч із Зеленським для обговорення протидії домашньому насильству та комерційному сурогатному материнству

Трамп підтвердив звільнення американського морського піхотинця з в'язниці в Ірані

До КС надійшло подання Верховного Суду щодо конституційності запроваджених на час карантину обмежень прав і свобод громадян

У Вірменії обговорюють можливість введення комендантської години через ситуацію з Covid-19

Голова Євроради вирішив регулярно звертатися безпосередньо до громадян ЄС

Крищенко: У поліції Києва достатньо досвіду і витримки, щоб запобігти будь-яким провокаціям на акціях у столиці в п'ятницю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА