Інтерфакс-Україна
08:00 16.05.2020

У Кіровоградській області з незаконного обігу вилучили 17 тис. л. алкоголю

1 хв читати
У Кіровоградській області з незаконного обігу вилучили 17 тис. л. алкоголю

На Кіровоградщині з незаконного обігу вилучили 17 тис. літрів алкогольних напоїв і понад 2,7 тис. літрів спирту, повідомили в прес-службі Кіровоградської ОДА.

"Під час перевірок з початку року з підпільного обігу вилучили спирт та алкоголь на загальну суму 3,7 млн грн. Окрім цього, перевіряли і виробників алкогольних напоїв. У тих, хто працював підпільно, вилучили обладнання на суму 300 тис. грн", - цитує прес-служба главу ОДА Андрія Балона.

Всього з почав року фахівці контролюючих органів провели 119 перевірок. За їх результатами виявили 82 правопорушення.

"Наразі правоохоронці склали 50 протоколів про адміністративні порушення і почали дев'ять кримінальних проваджень", - додали в ОДА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через атаку Ірану на Ізраїль постраждав консул Хорватії та його дружина

Ядерна програма Ірану загрожує не лише Ізраїлю, а й Саудівській Аравії та стабільності всього регіону

США перекинули частину антидронових систем з України на Близький Схід - глава Пентагону

УЧХ працював на місці російського обстрілу Запоріжжя

У Краматорську в гуртожитку через вибух загинув підліток, ще двоє у важкому стані - поліція

Ворог зберігає високу активність на покровському, новопавлівському та лиманському напрямках – Генштаб ЗСУ

Завершився четвертий етап обміну військовополоненими – Зеленський

Росія витрачає 300 млрд на рік на оборонне виробництво – Зеленський

Зеленський не був заздалегідь проінформований щодо зменшення військової допомоги від США

СБУ затримала ділків, які могли зірвати поставки в Україну безкоштовних засобів РЕБ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА