Інтерфакс-Україна
12:19 16.05.2020

Відносно тепла погода з дощами буде в Україні найближчими днями

1 хв читати
Відносно тепла погода з дощами буде в Україні найближчими днями

Найближчої доби збережеться відносно тепла і нестійка погода з дощами переважно вдень, повідомляє Укргідрометцентр.

Мінлива хмарність. Вночі без опадів, удень на більшій частині країни короткочасний дощ, місцями гроза.

Вітер переважно південно-західний, 5-10 м/с.

Температура повітря вночі 4-9° тепла; вдень 14-19°, у південній частині до 21°.

У Києві - вночі без опадів, вдень короткочасний дощ, температура повітря вночі 6-8°, вдень 16-18°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 17 травня найвища температура повітря вдень була +30,7° в 1975 р., найнижча вночі +3,5° в 1936 р.

У понеділок, 18 травня, вночі в Україні, крім західних областей, вдень у східних та північно-східних областях невеликий дощ (вночі на Лівобережжі помірний).

Вітер західний та північно-західний, 7-12 м/с, вдень у північній частині та в Карпатах місцями пориви 15-20 м/с.

Температура повітря вночі 4-9° тепла, у південній частині 8-13°; вдень 13-18°, у південних областях, Прикарпатті та Закарпатті 18-23°.

У Києві 18 травня вночі дощ, удень без опадів, температура повітря вночі 7-9°, вдень 16-18°.

16 травня на 9 годину температура води в Чорному та Азовському морях була 14-19°; у Дніпрі біля Києва 13°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку повномасштабного вторгнення званням Герой України відзначені 684 військовослужбовці – Зеленський

Синоптики попередили про небезпечні метеорологічні явища в Україні

У Харкові ліквідовано всі пожежі, що спалахнули через нічну ворожу атаку - ДСНС

До 15 років за ґратами засуджено зрадника з Донеччини, який корегував артилерійські і ракетні удари

На Нікопольщині через артобстріл загинув 66-річний чоловік - ОВА

Зеленський: вдалося зірвати плани ворога щодо Сумщини, українські військові продовжують діяти на російській території

Росія ракетами зруйнувала ТЦ "Епіцентр" у Кам’янському, без жертв

Фідан: Було досягнуто принципової домовленості про організацію саміту лідерів України і РФ у Туреччині

Ще одну дівчину повернули на підконтрольну уряду територію України - Єрмак

Дрони СБУ уразили в Ставрополі завод "Сигнал" -джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА