Інтерфакс-Україна
17:15 16.05.2020

Усі регіони України завершать виплату медикам надбавок за березень на початку наступного тижня – нарада у президента

2 хв читати
Усі регіони України завершать виплату медикам надбавок за березень на початку наступного тижня – нарада у президента

14 регіонів України вже виплатили всі надбавки до 300% за березень лікарям за безпосередню роботу з пацієнтами з коронавірусною інфекцією Covid-19, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на традиційній нараді під головуванням президента України Володимира Зеленського.

При цьому в Миколаївській області не фіксували жодного хворого на Covid-19 в березні, а Чернівецька область, де поширення хвороби було найбільшим, потребуватиме дофінансування. За словами Степанова, інші регіони завершать виплату надбавок на початку наступного тижня.

"Радий, що процес рухається. Вже отримав позитивні відгуки медиків, які отримали надбавки. Цей процес йде швидко, коли налагоджена співпраця Кабінету міністрів і місцевої влади. У Херсонській області всі виплати завершили ще минулого тижня, серед лідерів - і Дніпропетровська та Львівська області. Водночас Волинь, Луганська, Рівненська область і деякі інші області досі застрягли в бюрократичній тяганині. А треба починати вже виплати за квітень", - наголосив Зеленський, повідомляє прес-служба глави держави.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що зараз лікарні укладають угоди з Національною службою здоров'я України для виплати надбавок за роботу з пацієнтами з COVID-19 за квітень, і пообіцяв зробити все можливе для прискорення процесу.

На нараді також констатували, що в Україні за минулу добу зафіксовано як рекордну кількість хворих коронавірусом, так і тих, хто одужавї.

"Станом на сьогодні в Україні встановлено два рекорди – за кількістю хворих коронавірусною інфекцією, і тих, хто одужав: 528 і 433 людини відповідно", - зазначає прес-служба президента.

ОСТАННЄ

Глава МВС України: РФ навмисно ускладнює процес ідентифікації тіл загиблих

В КОВА нагадали про необхідність проходження повторного медогляду для певних категорій людей з інвалідністю

СЗРУ попереджає: Росія планує на наступному тижні кульмінацію кампанії з дискредитації України у контексті обмінів, що тривають

В Одесі поліція розслідує обставини падіння дитини з багатоповерхівки

Нардепи хочуть змінити систему пільгового проїзду для ветеранів

Lufthansa призупиняє польоти в Тель-Авів і Тегеран до 31 липня

В Луцькому ОТЦК заперечують насильницьке доставлення та нанесення тілесних ушкоджень громадянину Музичко

На об'єкті зі збагачення урану в іранському Натанзі нових пошкоджень не виявлено - МАГАТЕ

Звіт SIPRI: Китай лідирує у розширенні ядерного арсеналу

В Україну повернули ще 1245 тіл загиблих: репатріаційна частина Стамбульських домовленостей завершена

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА