Інтерфакс-Україна
20:29 17.05.2020

В Іспанії зафіксована найнижча за 2 місяці добова кількість смертей від COVID-19

1 хв читати
В Іспанії зафіксована найнижча за 2 місяці добова кількість смертей від COVID-19

В Іспанії зафіксована найнижча за два місяці кількість померлих за добу від коронавірусної інфекції нового типу, повідомляє The Guardian.

За 24 години померли 87 осіб, напередодні кількість жертв за аналогічний період становила 102.

В країні 231 тисяча хворих і 27 650 померлих.

У суботу, 16 травня прем'єр Іспанії Педро Санчес оголосив, що уряд запросить у парламенту продовження режиму підвищеної готовності ще на місяць. Нині режим діятиме до 24 травня.

До понеділка, 18 травня, близько 70% іспанців увійдуть у другу фазу зняття режиму підвищеної готовності з COVID-19. Це означає, що люди зможуть відвідувати невеликі магазини без попереднього запису, зустрічатися групами в 10 чоловік і менше, їсти на відкритих терасах ресторанів, які працюють на 50% завантаження.

Сьогодні Мадрид і передмістя, а також Барселона і її передмістя залишаються в першій фазі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти вночі атакували дронами Одеський район, постраждала людина, пошкоджені дитсадок і приватний будинок, 500 абонентів без світла

США вийдуть із групи, яка розслідує відповідальність за вторгнення в Україну

Під Києвом вночі збито 25 ворожих дронів, ще 12 локаційно втрачені, жертв та руйнувань немає – військова адміністрація

На фронтах за добу було 112 боєзіткнень, більше всього на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

Окупанти завдали по України 81 авіаудар за добу, ще 11 - по Курській області - Генштаб

ЗСУ вразили 6 місць скупчення окупантів та їх техніки за добу

Окупанти втратили за добу 1210 військових і 170 одиниць техніки

17 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп заявив, що говоритиме з Путіним у вівторок - ЗМІ

Ворожих ракетоносіїв у Чорному та Азовському морі нема, у Середземному РФ тримає три носія "Калібрів" - ВМС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА