Інтерфакс-Україна
07:22 19.05.2020

З 19 травня в Києві запустять ще 3 спецрейси автобусних маршрутів

1 хв читати
З 19 травня в Києві запустять ще 3 спецрейси автобусних маршрутів

З вівторка, 19 травня, будуть організовані три додаткові спеціальні рейси автобусних маршрутів, повідомили в Київській міськдержадміністрації на сторінці в Фейсбук.

Зокрема повідомляється, що запускаються три рейси за маршрутами:

№ 37 - "Станція метро "Святошин" - житловий масив Західний (с. Чайки)";

№ 42 - "Вулиця Митрополита Андрія Шептицького - вулиця Єлизавети Чавдар";

№ 104 - "Бортничі - станція метро "Харківська".

"Організація зазначених рейсів задовольнить потребу у перевезеннях мешканців віддалених мікрорайонів столиці, таких як Чайки і Бортничі, а також покращить транспортне сполучення між Дніпровським і Дарницьким районами", - цитує слова голови КМДА Олександра Густелева прес-служба мерії.

У КМДА також нагадали, що проїзд у громадському транспорті та в подальшому буде відбуватися при наявності спецквитків і засобів індивідуального захисту.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

"Сінево" зацікавлене в купівлі бізнесів та може вийти на медринок найближчими роками

Кабмін і Рада створять єдиного державного оператора з меліорації, нецентральні зрошувальні системи передадуть ОВК - Соболев

Власники пального будуть відображатися в системі електронного адміністрування для контролю за його обігом – Кабмін

Довічне увʼязнення отримала медсестра з Херсона, яка передавала окупантам особисті дані українських військових

Перспектива позовів через верифікацію купівлі залізничних квитків у "Дія.Підпис" наразі неясна, вирішити проблему може АМКУ – юрист

Чехія готує нові пакети військової допомоги - Шмигаль

Затримано шахрая, який за EUR25 тис. обіцяв працевлаштувати дівчину на керівну посаду в Офісі генпрокурора

Допомогу за програмою "єВідновлення" отримали понад 100 тис. родин - Мінрозвитку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА