Інтерфакс-Україна
17:44 20.05.2020

Україна звернулася до ОБСЄ з проханням провести позачергове засідання групи з безпеки в ТКГ, звинувачення в обстрілі з боку ЗСУ не відповідає дійсності

1 хв читати
Україна звернулася до ОБСЄ з проханням провести позачергове засідання групи з безпеки в ТКГ, звинувачення в обстрілі з боку ЗСУ не відповідає дійсності

Перший заступник голови делегації України в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Олексій Резніков наголошує, що звинувачення Збройних сил України в нібито обстрілі об'єктів енергетичної інфраструктури на непідконтрольних територіях Луганської області не відповідають дійсності, мають провокаційний характер та є абсолютно безпідставними.

"З метою обговорення ситуації, що склалася, українська сторона ініціює проведення в невідкладному порядку консультацій робочої групи з питань безпеки Тристоронньої контактної групи в режимі відеоконференції", - заявив він у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, українська сторона звернулася до спеціального представника голови ОБСЄ в ТКГ Гайді Грау з проханням поінформувати представника делегації РФ Бориса Гризлова про цю ініціативу

Резніков зазначив, що відповідне звернення було підписане головою української делегації в ТКГ Леонідом Кучмою та направлене в ОБСЄ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київські ТЕЦ згідно з вимогами Генштабу ЗСУ мають необхідний захист першого етапу – КМДА

Ритуальна маска з Ліберії, весільний стілець з Кенії та хрест з Ефіопії: у Києві розпочала роботу виставка "Африка: директ"

Львів розпочне тестування альтернативних систем живлення на випадок блекауту

Путін заявляє, що Росія залишається в рамках домовленостей, досягнутих під час саміту на Алясці

"Зелена" гілка Київського метрополітену відновила рух у звичайному режимі

У Запоріжжі рятувальники потрапили під повторний обстріл росіян, один надзвичайник постраждав

На Харківщині від обстрілу постраждало агропідприємство

Глава МЗС Польщі Сікорський отримав звання почесного доктора Львівського університету ім. І.Франка

УКФ планує оголосити окремий конкурс для підтримки музичної індустрії в 2026 році

Енергетики повністю заживили споживачів Черкащини й частково зменшили обсяг відключень на Харківщині – Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА