11:56 21.05.2020

У червні-липні на військову службу буде призвано 500 офіцерів запасу

2 хв читати
У червні-липні на військову службу буде призвано 500 офіцерів запасу

Міністр оборони України підписав наказ, згідно з яким за 16 військово-обліковими спеціальностями буде призвано 500 офіцерів запасу віком до 43 років, які закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту не нижче бакалавра та не проходили військову службу.

Як повідомляє головне управління персоналу Генерального штабу Збройних сил України, йдеться про указ від 19 травня 2020 року №157 "Про призов громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу в червні-липні 2020 року".

"Метою призову офіцерів є набуття ними практичних навичок і умінь для збройного захисту Вітчизни, накопичення військово-навченого ресурсу в запасі після їх звільнення, підвищення рівня укомплектованості Збройних сил України офіцерським складом", - йдеться в повідомленні.

Офіцери будуть призначені на посади слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації при вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів для проходження обов'язкової підготовки протягом трьох місяців.

Підготовку призваних офіцерів на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації планується розпочати з 2 липня 2020 року. Після завершення підготовки передбачається призначення офіцерів на посади у військові частини ЗСУ.

До участі в Операції об'єднаних сил призвані офіцери не залучатимуться. Залучення їх до проведення ООС можливе лише в добровільному порядку після підписання ними контракту про проходження військової служби, наголошується в повідомленні.

"На офіцерів, які будуть призвані, поширюється весь пакет соціальних пільг і гарантій військовослужбовців за контрактом. Також за ними зберігаються місце роботи, посада та середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування і форми власності", - зазначають у Генштабі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До КС надійшло подання нардепів щодо закону про анбандлінг

АМКУ рекомендував "Укрзалізниці" усунути нерівні умови надання послуг перевезення вантажів

Санкції ЄС щодо Сирії продовжені на рік

ВАКС підтвердив угоду про визнання винуватості одного з фігурантів справи про хабар голові ФДМ, він отримав 3 роки умовно

Секретар РНБО назвав постачання населення якісною питною водою одним із пріоритетів нацбезпеки України

Нардеп Наливайченко вимагає від керівництва НАБУ і СБУ розслідувати законність дій членів НКРЕКП за підтримки Геруса

Опівночі Україна відновить роботу 66 пунктів пропуску на кордоні з країнами ЄС і Молдовою

У зоні проведення ООС помер командир 1 окремої танкової Сіверської бригади Юрій Межаков

МВС планує автоматично передавати Мін’юсту інформацію про адмінпорушення, зокрема про ПДР

"МАУ" звільнить понад третину співробітників через закриття авіасполучення у зв'язку з пандемією коронавірусу, планує скоротити далекомагістральний флот

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА