19:57 21.05.2020

Смертність від Covid-19 в Москві поточного місяця зростатиме, кількість важкохворих накопичується

1 хв читати
Смертність від Covid-19 в Москві поточного місяця зростатиме, кількість важкохворих накопичується

Мер Москви Сергій Собянін заявив, що смертність у столиці від коронавірусу в травні виросте, оскільки зростає кількість важкохворих.

"Смертність у травні буде рости - це вам скаже будь-який лікар. Ми маємо справу з інфекцією довго - майже два місяці. Тяжкохворі накопичуються, лікарі борються за кожного, хтось лежить по два, три і більше тижнів", - сказав Собянін в ефірі "Росія 24" у четвер.

Він зазначив, що "всіх врятувати в такій ситуації, на жаль, не завжди можливо".

"Ті пікові значення захворюваності в кінці квітня-початку травня протягом травня будуть давати підвищену смертність, значно вищу, ніж у квітні, така ситуація. Це якоюсь мірою показник, що пікові захворювання пройшли, на виході з одного боку кількість важкохворих зменшується, а смертей - збільшується. Найбільш тяжкохворих, які накопичилися за цей період, не вдалося врятувати", - підкреслив мер.

Він також зазначив, що в Москві кількість пневмоній зменшується, тяжкохворих до лікарень надходить все менше і менше, а виписуються з лікарень - удвічі більше, ніж надходять

Собянін також підписав указ, згідно з яким із 25 травня носіння масок і рукавичок в Москві стає обов'язковим на залізничних вокзалах, платформах і переходах.

Крім того, для поїздок в Москві з 27 травня будуть дійсні тільки столичні цифрові перепустки.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА