20:05 21.05.2020

Оператор ГТС України закупить 0,3 млрд куб. м газу і розмістить їх у ПСГ у режимі "митний склад"

1 хв читати
Оператор ГТС України закупить 0,3 млрд куб. м газу і розмістить їх у ПСГ у режимі "митний склад"

ТОВ "Оператор ГТС України" придбає 0,3 млрд куб. м природного газу в рамках оголошених у квітні тендерів і розмістить їх у підземних сховищах (ПСГ) у режимі "митний склад".

Згідно з оголошеннями в системі ProZorro, ОГТСУ приймає тендерні пропозиції (п'ять лотів по 40 млн куб. м граничною вартістю до EUR4,4 млн кожен і п'ять лотів по 20 млн куб. м граничною вартістю до EUR2,2 млн кожен) до 2 червня.

Термін постачання - до 1 липня 2020 року. Оплату буде здійснено протягом десяти днів на підставі акта приймання-передачі газу в ПСГ "Укртрансгазу" (УТГ).

За словами глави ОГТСУ Сергія Макогона, які наведено в повідомленні УТГ, тендер на закачування газу в режимі "митний склад" дасть змогу компаніям-нерезидентам взяти в ньому участь без зобов'язання створювати дочірні компанії в Україні.

"Нагадаємо, що іноземні компанії, які ввозять газ у режимі "митного складу", не потребують митного оформлення протягом трьох років і звільнені від сплати податку на додану вартість. Упевнені, що проведення тендера за міжнародними стандартами допоможе колегам отримати найкращу ціну і залучити міжнародні компанії до співпраці", - зазначили в УТГ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Вашингтоні скасовують комендантську годину

Приват24 повністю відновив роботу після ранкового збою

Італія зняла багато обмежень для туристів і громадян країни

Крищенко: За останні роки в столиці спостерігається чітка тенденція зниження рівня злочинності

Всеукраїнська рада церков ініціює зустріч із Зеленським для обговорення протидії домашньому насильству та комерційному сурогатному материнству

Трамп підтвердив звільнення американського морського піхотинця з в'язниці в Ірані

До КС надійшло подання Верховного Суду щодо конституційності запроваджених на час карантину обмежень прав і свобод громадян

У Вірменії обговорюють можливість введення комендантської години через ситуацію з Covid-19

Голова Євроради вирішив регулярно звертатися безпосередньо до громадян ЄС

Крищенко: У поліції Києва достатньо досвіду і витримки, щоб запобігти будь-яким провокаціям на акціях у столиці в п'ятницю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА