20:43 22.05.2020

У Донецькій і Закарпатській областях послаблення карантину найближчим часом не буде

1 хв читати
У Донецькій і Закарпатській областях послаблення карантину найближчим часом не буде

Місцева влада в Донецькій і Закарпатській областях прийняла рішення не послаблювати протиепідемічні заходи, введені раніше в рамках протидії поширенню коронавірусної хвороби Covid-19.

"На території Донецької області ослаблення протиепідемічних заходів поки здійснюватися не буде у зв'язку з тим, що кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції становить менше 12 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів. Перегляд питання відбудеться після перевищення встановленого показника кількості тестувань", - написав глава Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці в Facebook у п'ятницю.

Зі свого боку, Закарпатська обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у п'ятницю прийняла рішення не вводити на території області ослаблення протиепідемічних заходів через збереження високої захворюваності. "Для другого етапу ослаблення карантинних заходів ... рівень епідеміологічних показників не відповідає встановленим МОЗ України критеріям щодо захворювання коронавірусною хворобою (Covid-19)", - повідомляється на сторінці Ужгородської міськради в Facebook.

У разі досягнення певних показників, результати щоденного моніторингу повинні подати на розгляд регіональної комісії і на їх підставі може бути прийнято рішення про ослаблення протиепідемічних заходів в області.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА