Інтерфакс-Україна
18:54 23.05.2020

У Харківській області діти 6-11 років пошкодили пам'ятники на могилах - поліція

1 хв читати

Поліція встановлює обставини пошкодження пам'ятників на могилах на кладовищі в с.Слобожанське Харківської області.

"За попередніми даними, до скоєння злочину причетні діти віком від 6 до 11 років", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

На дії дітей в поліцію поскаржилася 65-річна місцева жителька. Вона прийшла на могилу сина, почула шум і побачила, як діти розхитували хрест на одній із могил.

Поліцейські, які виїжджали на місце події, встановили, що це були два брати (6 і 11 років) і 10-річна дівчинка. Крім того, правоохоронці перевіряють чи причетна до наруги над могилами 9-річна дівчинка, яка запропонувала своїм товаришам розважитися таким чином.

Усі четверо дітей опитані.

Наразі поліцейські приймають заяви від постраждалих.

Відомості про те, що сталося внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст. 297 (наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України засудило удари РФ по підстанціях, важливих для електроживлення АЕС, і закликало до санкцій

Канада прискорює виплати фінансової допомоги для відновлення української енергетичної інфраструктури

Трамп заявив, що поки не задовольнив прохання Орбана про виключення Угорщини з санкцій щодо поставок нафти РФ

Європол підтвердив свою участь у спецоперації, в ході якої було викрито 654 бійці "Вагнера" і "Редута"

Зеленський провів нараду щодо зовнішньополітичної роботи на наступний тиждень

Раді пропонують ухвалити закон про відстрочку від мобілізації військовослужбовцям, які рік служили по контракту "18-25" - нардеп

Кількість евакуйованих з прифронтових територій за тиждень становить 3,5 тис. осіб

Пентагон схвалив передачу Україні ракет Tomahawk, залишивши остаточне рішення за Трампом

Болгарія обмежила експорт палива до країн ЄС

Парламент Молдови затвердив Мунтяну на посаду прем'єр-міністра

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА